Як часто доведеться проходити техогляд в Україні

07.07.2016 г. в 17:11, autocentre

До Верховної Ради України подано законопроект, яким, зокрема, пропонується повернути обов'язковий техогляд для всіх категорій транспортних засобів. Ми з'ясували, як часто доведеться проходити цю процедуру вітчизняним власникам транспорту.

У профільному комітеті Верховної Ради перебуває законопроект № 4683, підготовлений Кабінетом Міністрів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу».

Одне з найголовніших нововведень цього документа, що непокоїть усіх українських автомобілістів – повернення обов’язкового техогляду для всіх категорій транспортних засобів. Планується, що ця процедура матиме регулярний характер, а періодичність – залежатиме від типу транспорту. Так, задекларовані наступні терміни проходження ТО:

– практично всі транспортні засоби (зокрема двоколісні) – кожні два роки;

– нові автомобілі – через чотири роки після дати першої реєстрації, а в подальшому – кожні два роки;

– ТЗ, що використовуються як таксі або машини швидкої медичної допомоги, мікроавтобуси та автобуси, зокрема для перевезення школярів – через рік після першої реєстрації, а в подальшому – щороку.

Ще одне ноу-хау, що стосується проведення ТО – позачергову перевірку техстану в обов’язковому порядку матимуть пройти транспортні засоби, що потрапили в аварію, внаслідок якої зазнали ушкоджень, що безпосередньо впливають на безпеку експлуатації (підвіска, рульове керування, подушки безпеки, що спрацювали, тощо).

загрузка...
Еще одна новость

В Китае автомобили смыло с улиц грязевым потоком (видео)

07.07.2016 г. в 17:11, mediainfo

На юго-западе Китая проливные дожди спровоцировали сильное наводнение и оползни.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине подорожает автомобильный газ

07.07.2016 г. в 17:11, 7oclock

Снижeние объема постaвок сжиженного газa из России и Бeларуси привeдет к существенному подорожaнию цeн для укрaинских автoмобилистов. Бeлорусские заводы снизят производствo из-за падения зaгрузки Мозырского НПЗ и Рeчицкого ГПЗ российским сырьeм. А в России сeйчас технологичeская заминка – тeкущие и внештaтные ремонты на нeскольких прeдприятиях. Такжe…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть