Українці зможуть дешево купувати вживані автівки лише з 2019 року

07.07.2016 г. в 23:11, newsradio

Нещодавно Президент Петро Порошенко підписав закон щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів, який передбачає зниження ставок акцизного податку на вживані автівки. Очікувалося, що в четвер Верховна Рада внесе в закон зміни, які б допомогли запобігти зловживанням.

Керівник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій в ефірі радіостанції Голос Столиці підтвердив, що закон дійсно надасть змогу дешевше купувати вживані авто, проте, на його думку, таку можливість українці отримають не так швидко, як очікували автолюбителі.

«Я не бачу підводних каменів або коралових рифів (в законі — ред.), крім того що, якщо не помиляюсь, відтермінували безпосередньо вступ в силу цього закону на початок 19-го року чи 18-го — я можу помилятись, але він не з дня публікування точно вступає в силу. Відповідно, люди почнуть жити краще, але ще не скоро», - сказав він.

Криклій зазначив, що при ввезені б/у автівок з об'ємом двигуна до 1,5 куб. літрів покупці дійсно матимуть суттєву економію, тому варто очікувати, що значно зросте саме імпорт вживаних машин.

Раніше директор головного сервісного центру МВС заявив, що необхідно не тільки збільшувати розміри штрафів, але і посилювати відповідальність за пиятику на дорозі.

загрузка...
Еще одна новость

П’яних водіїв каратимуть серйозніше

07.07.2016 г. в 23:11, firstsocial

Верховна Рада прийняла законопроект, який суттєво збільшив покарання для водіїв, котрі вели автомобіль у стані алкогольного сп’яніння. Законопроект підтримали 243 депутати. Згідно з законопроектом, коли водія зупиняють у нетверезому стані за кермом, штраф складає 10 200 гривень (600 неоподаткованих мінімумів) і позбавлення права керування на рік. Якщо протягом року після цього у такому стані його зупинять ще раз – штраф складе 20 400 гривень (1200 неоподаткованих мінімумів ) і водія позбавлятимуть прав на три роки. Якщо водія вже штрафували на 20 400 грн, то наступного разу за таке порушення його покарають на 40 800 гривень з позбавленням права керувати 10 років. В проект закону також вписали таке саме покарання за відмову пройти огляд на стан алкогольного, наркотичного…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

7 фактов о сервисе такси Uber. Инфографика

07.07.2016 г. в 23:11, gordonua

30 июня международный сервис такси Uber начал свою работу в столице Украины. Издание рассказывает, какой тариф Uber предлагает киевлянам, какие требования выдвигает к водителям, и в каких международных скандалах он был замешан. Для того, чтобы воспользоваться услугами Uber, киевлянам нужно установить приложение на мобильный телефон и привязать к нему свою банковскую карточку. UberCreate your own infographics

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Bloomberg пояснило, почему в Париж теперь не приедешь на Таврии

07.07.2016 г. в 23:11, politeka

Власти Парижа с 1 июля начинают борьбу со старыми автомобилями на улицах. Для того чтобы сократить вредные выбросы, французская столица запретила въезд машинам старше 20 лет. Отмечается, что горожане с невысоким достатком вынуждены искать альтернативу стареньким автомобилям. В частности, популярностью пользуются приложения по заказу такси вроде Koolicar и Uber. На долю попадающих под запрет автомобилей приходится 5% всех вредных выбросов, которые приводят к таким заболеваниям как астма. К 2020 году в Париже можно будет ездить на автомобилях не старше 10 лет. В то же время государство финансово поддерживает обновление автопарка в стране. Владельцы авто получат около 3,7 тыс. евро дотации для приобретения более экономичного и экологически безопасного автомобиля. Также во Франции работает система льгот для покупателей электрокаров — они вправе…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть