9 найкращих нових автомобілів в Україні

09.07.2016 г. в 00:15, automotoclub

Українські водії Українці почали купувати більш дорогі автомобілі.

Так, за перші 5 місяців нинішнього року нових легкових автомобілів в Україні було продано майже на 550 мільйонів євро.

Фахівці ринку зібрали найпопулярніші нові автомобілі по класах.

В А-класі середня ціна авто трохи більше 9 тис. євро. Найпопулярніша модель – FIAT 500. Ціни на неї стартують приблизно з 14147 євро.

В класі B-High середня ціна авто – майже 10 тис. євро. Тут найпопулярніша модель – Renault Logan. Ціни на неї стартують приблизно з 10 331 євро. У звичайному В-класі середня ціна авто – майже 11 тис. євро. Найпопулярніша модель тут – Ford Fiesta. Ціни на неї стартують приблизно з 10 634 євро.

Серед автомобілів С-класу середня ціна нового автомобіля – трохи більше 17 тис. євро. Найпопулярніша модель – Mazda3. Ціни стартують приблизно з 15 783 євро.

У класі C-High середня вартість нового автомобіля – 16,6 тис. євро. Найпопулярніша модель тут – Toyota Corolla. Ціни на неї стартують приблизно з 14 477 євро.

У D-класі середня вартість нового автомобіля – 27,7 тис. євро. Найбільш продавана модель – Volkswagen Passat. Ціна на нього стартує з 27 775 євро. У не менш популярному Е-класі середня вартість нового автомобіля – 32,5 тис. євро. Найбільша купується модель тут – Toyota Camry. Ціна на нього стартує приблизно з 25 961 євро.

У сегменті SUV (Кросовери) найбільш популярні автомобілі С-SUV. Середня вартість нового автомобіля тут – 22,1 тис. євро. Найбільш продавана модель – Toyota RAV4.

Ціна на нього стартує приблизно з 21 739 євро. Найдорожчі автомобілі, природно, в класі Е-Coupe. Тут середня вартість авто – понад 135 тис. євро. А найпопулярніша модель – Mercedes-Benz S Coupe. Ціни стартують від 103 865 євро.

загрузка...
Еще одна новость

Втому водія можуть прирівняти до пияцтва, а за їзду без поліса - забрати авто

09.07.2016 г. в 00:15, presspoint

З’явилася нова версія проекту Правил дорожнього руху. Це вже друга, але не остаточна редакція змін ПДР. На нинішньому етапі розробки законопроекту свої зауваження і пропозиції може висловити кожен водій у письмовому вигляді. Для цього треба відправити лист за адресою: вул.Інститутська, 29-а, м.Київ, 01024) або: post@mia.gov.ua. -- ЗУПИНКА ЗА НАКАЗОМ У проекті з’явився пункт, який вимагає від водія у разі зупинки авто співробітником ДАІ вийти з машини на тротуар або узбіччя, тоді як зараз не існує жодного нормативно-правового акта, згідно з яким водій зобов’язаний покинути салон, а не передавати документи через вікно. Позитивний момент - у проекті чітко прописано, що зупиняти автомобіль і перевіряти будь-які документи має право лише співробітник…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Запорожский АвтоЗаЗ работает по-новому: за полгода собрал 4 автомобиля

09.07.2016 г. в 00:15, strela

Крупнейший производитель легковых автомобилей Запорожский автомобилестроительный завод (ЗАЗ) в первом полугодии 2016 года произвел всего 4 автомобиля. Об этом свидетельствует статистика отраслевой ассоциации автопроизводителей “Укравтопром”. По данным ассоциации, в июне, как и в апреле и мае, ЗАЗ не производил автомобили. В то же время, в июне 2015 года Запорожский автомобилестроительный завод произвел 875 автомобилей, 10 автобусов и 9 грузовиков. Как сообщалось, в феврале и марте на запорожском заводе было произведено по 2 легковых автомобиля в месяц, в январе производство простаивало. В январе-июне прошлого года Запорожский автомобилестроительный завод произвел 1 480 транспортных средств. В целом, в 2015 году ЗАЗ сократил производство автомобилей (легковых и грузовых) по сравнению с 2014 годом на 70%, или на 9,19 тыс.…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Как бутылка с водой чуть не привела к пожару в автомобиле

09.07.2016 г. в 00:15, avtoblog

В социальных сетях пользователи рассказали о том, как по нелепым причинам чуть не сгорело авто. Жаркая солнечная погода может быть очень коварной и для автотранспорта в том числе. Пользователь по имени Ярослав оставил бутылку с водой на пассажирском кресле, даже не подозревая какими последствиями может обернуться такое ничем не примечательное действие. «На фотоснимках кожаное сидение моей машины, на котором лежала обычная бутылка воды. Лучи летнего жаркого солнца прошли через бутылку таким образом, что создался эффект линзы или увеличительного стекла. Кожаная обивка была обожжена в форме емкости с жидкостью, пластик въелся в покрытие, а в салоне чувствовался едкий запах гари» - рассказывает Ярослав. Мужчина добавил, что если бы сидения были обиты не кожей, а велюром или какой-либо тканью, серьезных последствий не избежать. Будьте внимательны и бдительны.

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть