Українці чекають напливу дешевих іномарок

09.07.2016 г. в 09:31, mmr

Український автомобільний ринок завмер в очікуванні буму іномарок з пробігом. Остаточний текст закону №3251 про зниження акцизу на ці автомобілі ще не затверджений, але більшість споживачів уже відклали купівлю до моменту його вступу в силу.

За перший місяць літа було зареєстровано близько 5 тис. імпортованих легкових автомобілів, з цієї кількості 257 – імпортні автомобілі з пробігом, частка яких складає лише 5% від загального обсягу продажів. Про це повідомляє Укравтопром.

Порівняно з травневими продажами первинний ринок б/у іномарок виріс на 20%, але скоротився на 80% щодо червня 2015 року. Лідером червневих продажів б/у іномарок стала – Renault (64 автомобіля), друге місце – Volkswagen (52 машини) і третє розділили між собою Skoda і Opel (по 21 автомобілю)

Начальник відділу автомобілів з пробігом Das Welt Auto Сергій Федчун розповідає, що такі показники пов’язані насамперед з очікуванням закону №3251, який істотно знижує вартість іноземних автомобілів з пробігом. За його словами, споживачі чекають, коли буде зниження цін на автомобільному ринку. З цим погоджується директор з маркетингу групи компаній АІС Сергій Боровик та зазначає, що зараз немає чого везти іномарку з пробігом і платити акциз в кілька тисяч євро.

Нагадаємо, 4 липня 2016 року президент України Петро Порошенко підписав закон №3251 про стимулювання ринку автомобілів з пробігом. Цей закон дозволить до 1 січня 2019 року значно знизити акцизний збір для імпорту іномарок з пробігом в 2-28 разів, залежно від типу та об’єму двигуна за умови ввезення машини на період не менше одного року.

Старший аналітик ІК “Арт Капітал” Олексій Андрейченко пояснює, що в червні, як і в травні, частка легкових автомобілів з пробігом в загальному обсязі продажів становила всього 5%. За його словами, це дуже низький показник для останніх двох років, коли з одного боку скасували утилізаційний збір, що перешкоджав продажу б/у автомобілів, а з іншого боку нові автомобілі стали менш доступними через девальвацію гривні та падіння доходів населення.

“Для порівняння, в травні і червні минулого року частка б/у автомобілів в продажах становила 28%”, – говорить аналітик. За його словами, таке падіння реєстрацій авто з пробігом останні два місяці пояснюється очікуванням спочатку прийняття в Раді, а потім підписання президентом закону № 3251, який знижує акцизи на б/у автомобілі в 10 разів і більше, роблячи їх більш доступними.

За підсумками першого півріччя в Україні було зареєстровано 3,5 тис. іномарок з пробігом, це на 37% менше, ніж за перше півріччя 2015 року. Частка іноземних легкових автомобілів з пробігом склала 11% від загальних продажів. В цілому ж, в 2015 році українці купили 14,2 тис. іномарок з пробігом.

У другому півріччі продажу б/у автомобілів можуть зрости в 3 рази порівняно з минулим роком завдяки дії закону №3251. “Таке зростання в другому півріччі може забезпечити приріст продажів автомобілів з пробігом на 100%, до 30 тис. машин в 2016 році”, – каже Андрейченко.

загрузка...
Еще одна новость

Украинцы внезапно бросились скупать коммерческие автомобили

09.07.2016 г. в 09:31, segodnya

В июне рынок новых коммерческих автомобилей увеличился на 141% относительно показателя годичной давности и составил – 709 проданных авто. Увеличение продаж зафиксировано также и к результату предыдущего месяца – на 65 процентов, сообщает ассоциация "Укравтопром". Наибольшую долю – 35% в этом сегменте авторынка заняли автомобили марки Renault. Реализовав 246 коммерческих автомобилей, Renault улучшила свой июньский результат более чем в 5 раз, а по сравнению с маем текущего года регистрации продаж автомобилей этой французской марки увеличились в 2,7 раза. На втором месте ГАЗ – 66 проданных автомобилей. Июньские продажи автомобилей горьковского автозавода превысили свой показатель годичной давности в 2,5 раза, а в сравнении с маем 2016 года выросли на 57 процентов. Fiat занял третье место с…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Эксперты рассказали, где быстро и недорого купить машину в Украине

09.07.2016 г. в 09:31, hronika

Покупка собственного четырехколесного средства передвижения – грандиозное и долгожданное событие для каждого автомобилиста. Когда нужная денежная сумма собрана, а модель транспортного средства выбрана, важно найти, где быстро и недорого купить автомобиль. Естественно увлекаться экономией тоже не нужно, чтобы не приобрести машину в плохом техническом состоянии. Покупка авто в автосалоне или по объявлениям Одним из самых надежных и безопасных способов покупки автомобиля является совершение сделки в проверенном автоцентре, выбранном на сайте auto.ria.com. Но такой способ приобретения авто помимо желания автовладельца требует наличия довольно крупной денежной суммы. Естественно такие большие финансовые затраты вполне оправданы сроком службы нового транспортного средства. Покупка автотранспорта в автосалоне – выгодное капиталовложение в надежную и практичную машину с гарантией качества от производителя…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть