Експерт назвав мінуси закону про зниження акцизів на вживане авто

09.07.2016 г. в 12:50, 24tv

Закон про зниження акцизів на старі машини дає змогу українцям протягом двох років вибрати і купити машину в Європі, але не створює ринку старих машин.

Про це сказав адвокат ЮФ "Ільяшев і Партнери" Микола Алексюк у коментарі ZN.UA.

"Прихід на український ринок приватних автодилерів – за прикладом країн ЄС – цей закон не сприяє", – наголосив адвокат.

Ще більш дискусійним є обмеження на придбання автомобілів, вироблених до 1 січня 2010 року, оскільки для більшості потенційних покупців інтерес виникає щодо дешевих авто виробництва 2002-2010 років.

"Вікове обмеження було встановлено законодавцем для дотримання норм екологічної безпеки. У той же час ніяких розрахунків потенційної шкоди навколишньому середовищу пояснювальна записка до законопроекту не містить, тому у цьому контексті законодавець, очевидно, діяв, не забуваючи і про інтереси дилерів та імпортерів нових автомобілів" , – переконаний експерт.

Він також додав, що скептики дорікають авторам закону в тому, що покупка авто з країн Центральної і Західної Європи (країн з найнижчими цінами на б/у авто) вимагає отримання шенгенських віз, це на практиці звузить коло осіб, які зможуть скористатися тимчасовими пільгами.

загрузка...
Еще одна новость

Эффект Brexit: продажи автомобилей в Великобритании падают

09.07.2016 г. в 12:50, motormania

Пять из шести самых больших автомобильных рынков Западной Европы зарегистрировали рост продаж новых автомобилей за первое полугодие 2016 года, за исключением Великобритании — как эффект сообщения о выходе страны из состава Европейского Союза. Продажи новых автомобилей растут регулярно на протяжении последних нескольких лет. Исходя из данных аналитической…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дорогие «грехи»: Как в Украине изменили ПДД

09.07.2016 г. в 12:50, eizvestia

За вождение в нетрезвом состоянии придется заплатить от 10 до 40 тыс. грн, а злостным нарушителям запретят водить на 10 лет. Народные депутаты поддержали изменения в Правила дорожного движения (ПДД) – теперь украинцев, которые садятся за руль подшофе, будут наказывать огромными штрафами. Кроме того, нарушители рискуют до 10 лет остаться без водительских…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть