Як зміниться економіка, коли всі пересядуть на безпілотні авто

09.07.2016 г. в 22:08, finance

Машини на автопілоті змінять рух у місті, перетворять деякі професії і навіть вплинуть на ціну товарів. Як телефон перестав бути просто коробочкою, яка дзвенить, так і машини будуть більше ніж спосіб дістатися з пункту А в пункт Б.

І поки такі автомобілі для нас скидаються на фантастику, подумаємо про вплив на економіку, який ці фантастичні штуки здатні надати.

Ти зможеш працювати навіть у транспорті

Адже більше не доведеться відволікатися на дорогу — машини самі доставлять тебе у вказане місце, при цьому безпечно. Оскільки тепер на дорогах не буде “водіїв-козлів”, рух транспорту стане більш спокійним, а кількість аварій скоротиться. Не доведеться витрачати час в пробках або, якщо криворуким водієм зазвичай виявлявся ти, простоювати на дорозі години, чекаючи на даішників. Ну і про біганину з оплатою штрафів зможеш забути.

Стане менше патрульних та таксистів

Перші не знадобляться через зниження кількості аварій. А других замінить техніка. Разом з ними нову роботу почнуть шукати далекобійники і працівники місцевих служб доставки, листоноші. В основному доведеться перекваліфікуватися тим, у кого немає вищої освіти.

Ціна на продукти впаде, тому що знизиться вартість логістики

Вся справа в економії на водіях. Зараз розробкою безпілотних фур займаються Mercedes-Benz і група стартаперів, що вийшли з Google.

Місця парковок займуть житлові й офісні будівлі

Парковок стане менше тому, що більшість машин весь час буде на ходу — якщо водіям таксі потрібні вихідні, час сну, то беспілотникам все одно, скільки їздити. Особливо вигідними машини, що безупинно працюють, стануть для служб доставки.

А на місцях, які раніше займали парковки, з’являться нові житлові й офісні комплекси.

Страховки будуть покривати аварії з вини виробника

Оскільки тепер автомобілем керуватиме техніка, то згадка людей у КАСКО втратить сенс. Якщо електроніка відмовить і станеться аварія, то відповідати буде фірма, яка створила транспорт.

загрузка...
Еще одна новость

Ноу-хау по-украински: в столице дороги «латают» разбитыми кирпичами

09.07.2016 г. в 22:08, avtoblog

Долгие ожидания приезда ремонтных бригад привели к тому, что люди самостоятельно провели «ремонт» дорожного покрытия. Однако вышло у них это своеобразно. В качестве материала для «ямочного ремонта» был выбран разбитый красный кирпич. И теперь дорожное покрытие приняло соответствующий оттенок. Человеку несведущему, который впервые попадет на это…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как будет работать Uber в Украине

09.07.2016 г. в 22:08, uainfo

Uber Украина - не репортит в Москву, а репортит в Варшаву. Это раз. Они в курсе, что налажали с украинской адаптацией интерфейсов (такое у них периодически бывает при запуске новой страны) и прямо сейчас всё фиксят. Это два. Их цель - чтобы заработок водителя составлял 25+ тысяч грн в месяц. За день в пике - до 3000 (в дни с большой загрузкой).…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть