Національна поліція: За 8 годин автоматичні камери зафіксували 6 тисяч порушень ПДР

10.07.2016 г. в 10:01, kmu.gov

Така кількість порушень виявлена трьома комплексами автоматичної фіксації ПДР, два з яких встановлені в Одеській області, ще один – у Києві. Переважно фіксувалися випадки перевищення швидкості. Про це повідомила глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе сьогодні, 4 липня, під час запуску пілотного проекту фотовідеофіксації порушень ПДР.

Хатія Деканоідзе зазначила, що пілотний проект, який стартує сьогодні, дасть змогу визначити всі параметри системи, необхідні для фотовідеофіксації порушень, зокрема – місця розташування камер, технічні вимоги до них, механізм виявлення і фіксації правопорушень, обробку та зберігання інформації про них тощо. Після завершення пілотного періоду і вивчення його результатів прийматиметься рішення про подальший розвиток концепції.

«Ми сподіваємося, що до кінця року всі основні «артерії» і міста будуть перекриті», – зазначила Хатія Деканоідзе.

Вона також повідомила, що після проведення тестового періоду, визначення параметрів системи та отримання необхідних ліцензій буде проведено тендер. У ньому зможуть взяти участь міжнародні компанії.

«Сподіваємося, що цей важливий пілотний проект дасть нам можливість до кінця розробити всю концепцію відеофіксації і забезпечення безпеки наших міст і міжнародних трас», – зазначила глава Національної поліції України, додавши, що перші підсумки планують підбити після кількох тижнів роботи системи.

Хатія Деканоідзе також повідомила, що сьогодні упродовж перших восьми годин роботи три автоматичних комплекси (два – в Одеській області, ще один – у Києві) зафіксували шість тисяч порушень Правил дорожнього руху. Переважно фіксувалися випадки перевищення швидкості, хоча з допомогою системи поліцейські планують виявляти інші порушення ПДР: проїзд на червоне світло, перетин подвійної осьової лінії тощо.

У Центрі обробки інформації працюватимуть 15 операторів. У разі виявлення системою порушення ПДР вони звірятимуть інформацію з базою даних сервісних центрів МВС, а потім формуватимуть постанову про адміністративне правопорушення. Це повідомлення з допомогою оператора поштового зв’язку доставлятиметься власнику автомобіля, який упродовж 10 днів матиме змогу оскаржити постанову або сплатити штраф.

загрузка...
Еще одна новость

ТОП-5 самых популярных авто в Украине первого полугодия 2016

10.07.2016 г. в 10:01, segodnya

Среди брендов бесспорным лидером остается Toyota, а самая продаваемая модель – Renault Logan. По итогам первого полугодия в Украине было зарегистрировано 27 211 продаж новых легковых автомобилей. Таким образом платежеспособный спрос на новые авто относительно аналогичного периода прошлого года увеличился на 58 процентов, сообщает ассоциация "Укравтопром". Самой…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Киеве запустили новый режим работы светофоров

10.07.2016 г. в 10:01, ubr

В Киеве на дорогах заработала "Зеленая волна". Запустили новый режим работы светофоров, призванный бороться с пробками на участке бул. Шевченко — бул. Леси Украинки — ул. Киквидзе, пока в тестовом режиме. Об этом пишут Вести. И если эксперимент пройдет успешно, то, как заявил глава департамента транспортной инфраструктуры КГГА Сергей Майзель, его…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть