Щоб заощадити, краще заправлятися біопаливом, ніж дешевим бензином сумнівної якості, - експерт

11.07.2016 г. в 19:43, unn

Щоб заощадити, краще заправлятися біопаливом на брендових АЗС, ніж купувати дешевий бензин у неперевірених компаній. Про це розповів директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець.

“Купуючи паливо у перевіреного постачальника, набагато менше ризику придбати неякісний продукт. Заправляючись на гривню або півтора дешевше на якийсь no-name АЗС, ви ризикуєте потрапити на паливо, яке в два-три рази гіршої якості, ніж на перевірених станціях. Тому для автолюбителів це повинно бути лакмусовим папірцем: низька ціна – чекай того, що там не все гаразд з якістю палива.

Альтернатива заощадити – купувати біопаливо на перевірених АЗС. Різниця в 4 гривні з пальним, яке продають сумнівні станції, дозволить заощадити і убезпечити себе від покупки контрафакту. І хоча там трохи більше можуть бути витрати цього палива, тому що все ж температура горіння біокомпонентів вона менше ніж нафтових, але в будь-якому випадку, якщо різниця в 4 грн на літрі – це досить економно “, – розповів він.

Нагадаємо, Інститут споживчих експертиз неодноразово досліджував якість палива на вітчизняних АЗС.

загрузка...
Еще одна новость

Японцы отказались от автомобильных зеркал

11.07.2016 г. в 19:43, autonews

В Японии разрешили использование камер вместо зеркал заднего вида. Многие автопроизводители уже начали установку камер на серийные машины. О своей готовности поставлять на конвейеры соответствующие компоненты уже объявили японская компания Ichikoh и немецкая Bosch, причем специалисты Ichikoh уверены, что к 2023 году подобной технологией будет оснащена…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Кроссовер Kia Sportage стал самым популярным автомобилем июня в Украине

11.07.2016 г. в 19:43, m2motors

Согласно данным Ассоциации автопроизводителей Украины «УкрАвтопром», кроссовер Kia Sportage продемонстрировал отличный результат, став самым популярным автомобилем в Украине по результатам июня, в то время как бренд Kia вошел в пятерку лидеров. Первый летний месяц стал настоящим бенефисом кроссовера Kia Sportage, который по результатам продаж в…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть