Український бойовий КрАЗ переміг всіх суперників

11.07.2016 г. в 23:11, o-doroge

Останнім часом новітня українська техніка показує досить непогані результати.

Так, на випробувальному полігоні автозаводу КрАЗ Державний науково-дослідний інститут (ДНДІ МВС України провів черговий етап міжвідомчих відомчих випробувань нових зразків броньованих автомобілів для потреб МВС, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, спецпідрозділів. У випробуваннях взяла участь броньовані "лінійка" Кразів Shrek і Spartan, ББМ Богдан Барс-8, бронеавтомобіль "Тритон", "Козак-2" і Варта-2. Їм належало пройти смугу перешкод, яка по конфігурації і характеристиками споруд відповідає аналогічним всесвітньо відомим полігонам: IDEX (ОАЕ), SOFEX (Йорданія), НДІ-21 (р. Бронниці, РФ), НІЦИАМТ (р. Дмитрів, РФ).

Як зазначає один з учасників випробувань всі перешкоди полігону подолали тільки автомобілі КрАЗ. Враховуючи, що КрАЗівські машини спочатку готують для проходження цих етапів, для них ні одна з перешкод не стало перешкодою. Особливо відзначимо найбільш складні - це лісовий завал з гігантських колод і кам'яні брили, до яких жоден з учасників не зважився і близько підійти.

КрАЗ Shrek домінував у всіх дисциплінах. А ось решта проходили або обов'язкові перешкоди, згідно з програмою, - брід, пісок, підйом 30 і 60%, але не у всіх це вийшло.

загрузка...
Еще одна новость

Як не стати жертвою автозлодія, - рекомендації від поліції

11.07.2016 г. в 23:11, styknews

Працівники поліції Прикарпаття звертаються до водіїв та власників автотранспорту із застереженням: не залишати автомобілі відчиненими та без нагляду. Як свідчить аналіз скоєних крадіжок із транспортних засобів, в основному вони стаються через необережність та безпечність самих автовласників. Дехто забув зачинити автомобіль, вийшовши на кілька хвилин,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В МВФ не довольны снижением акцизов на б-у автомобили

11.07.2016 г. в 23:11, autoconsulting

Как сообщает газета "Вести", сегодня в Киев прибывает техническая миссия МВФ. Как подтвердили «Вестям» в Госфискальной службе, цель миссии — изучение перспектив сотрудничества с Киевом. Решение о выделении очередного транша затягивается и обсуждать с украинскими властями будут не только повышение пенсионного возраста, но и снижение акциза на б-у автомобили. Фонд…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть