Як перевірити якість пального самостійно: п’ять народних методів

12.07.2016 г. в 06:40, unn

Експерти паливного ринку України в один голос попереджають про падіння якості палива на вітчизняних АЗС.

Кількість "сірих" дилерів зростає і через складну економічну ситуацію в країні, і через відсутність державного органу контролю за якістю паливно-мастильних матеріалів.

Ідеального рецепту, як убезпечити себе та авто від негативних наслідків використання неякісного палива – немає. Дехто вважає, що не треба експериментувати з АЗК і варто заправляться лише там, де впевнений у якості, дехто радить здати проби пального на лабораторний аналіз, а дехто, взагалі - влітку пересаджується на велосипед...

Так чи інакше, ми зібрали на просторах водійських форумів народні методи перевірки якості пального, якими, у разі потреби, зможе скористатися кожен бажаючий.

МЕТОД 1 — дозволяє визначити, чи є у пальному домішки

Кілька крапель бензину нанесіть на папір, зачекайте, поки випарується рідина. Якість бензину визначається по сліду, що залишився на папері, а саме за такими ознаками: якщо папір залишився білим, значить паливо якісне, якщо ж ви бачите на папері будь-який відтінок або жирний слід — бензин поганий і купувати його не варто. Швидше за все, в його склад входять різні домішки.

МЕТОД 2 — дозволяє визначити, чи є пальному смоли

Краплю бензину нанесіть на скло і підпаліть (обережно). Поява білих плям у вигляді кіл означає, що смоли в бензині відсутні або містяться у незначній кількості. Якщо ж плями будуть коричневого або жовтого кольору — то у паливі високий вміст смоли і, швидше за все, заливши його в бак автомобіля, можна завдати істотної шкоди як двигуну, так і його складовим. Цей спосіб також допомагає визначити, чи є в паливі присадки, осад тощо.

МЕТОД 3 — дозволяє визначити, чи є в пальному вода

Трохи бензину налийте в прозору тару і піднесіть до світла, щоб просвітити жовтуватий відтінок вмісту. Потім в бензин потрібно додати трохи марганцівки. Якщо вміст тари став рожевіти, значить в паливі присутня вода.

МЕТОД 4 — найпростіший, демонструє, чи наявні домішки

На шкіру руки нанесіть краплю бензину і дайте йому злегка підсохнути. Придивіться до сліду від палива на шкірі. На місці краплі повинен лишитися майже сухий і нежирний слід. Якщо після виконаної процедури залишився жирний неприємний слід, це значить, що в бензині все ж присутня значна кількість домішок.

МЕТОД 5 — дозволяє визначити, чи є пальному сірка та нафталін

Понюхайте паливо, яке заливаєте в бак своєї машини. Почувши різкий запах сірки, знайте, в цьому бензині досить багато сірководню і нафталіну, а може, і інших, непотрібних і шкідливих для мотора домішок.

загрузка...
Еще одна новость

Почему роботы “Теслы” начали убивать людей

12.07.2016 г. в 06:40, ukrrudprom

Технические, психологические и морально-этические проблемы самоуправляемых автомобилей. Национальное управление безопасности дорожного движения США (NHTSA) проводит расследование дорожно-транспортного происшествия, в котором погиб водитель автомобиля Tesla Model S, ехавший с включенной функцией автопилота. Это первое ДТП со смертельным исходом в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Український бойовий КрАЗ переміг всіх суперників

12.07.2016 г. в 06:40, o-doroge

Останнім часом новітня українська техніка показує досить непогані результати. Так, на випробувальному полігоні автозаводу КрАЗ Державний науково-дослідний інститут (ДНДІ МВС України провів черговий етап міжвідомчих відомчих випробувань нових зразків броньованих автомобілів для потреб МВС, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть