Київ і Одесу з'єднає платна дорога

13.07.2016 г. в 07:27, infokava

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів агентству Bloomberg, що його відомство шукає інвесторів для передачі в концесію та будівництва платних автодоріг в Україні.

Потенційно цікавими для інвестицій напрямками названа нова окружна дорога навколо Києва і напрямок Київ - Одеса.

«Новий маршрут навколо Києва і зв'язок столиці України з портовим містом Одеса на Чорному морі, можуть бути серед найбільш цікавих для інвесторів областей розвитку», - розповів Володимир Омелян.

Він також зазначив, що Україна запросила Світовий банк допомогти розробити плани поліпшення 170 000 кілометрів автодоріг, 90% з яких не оновлювалися вже понад 30 років.

Крім цього, уряд створює Дорожній фонд, який буде акумулювати близько 40 млрд гривень щорічно за рахунок паливних акцизів, спеціальних мит і штрафів за такі порушення, як перевищення допустимої маси вантажівок. Цілодобові пункти габаритно-вагового контролю вже встановлені у 12 областях, а в подальшому повинні бути облаштовані на всіх ключових дорогах.

Володимир Омелян також зазначив, що сподівається на ухвалення закону про концесію та підготовку зі Світовим банком стратегії дорожньої мережі до кінця цього року або на початку 2017 року. Фінансову підтримку для закону про концесії забезпечує Європейський Банк Реконструкції та Розвитку.

загрузка...
Еще одна новость

С киевскими дорогами провели бесплатный эксперимент

13.07.2016 г. в 07:27, profidom

Коммунальная корпорация "Киевавтодор" продолжает внедрять инновационные технологии в работе. Уже несколько дней на ул. Богдана Хмельницкого идут работы по обустройству цветной брусчатки в виде разметки 1.14.3 "Пешеходный переход" красно-белого цвета. По информации, нанесение разметок на подобное брусчатке покрытие является проблемой из-за слабой…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Киеве можно будет быстро получить права и номера на машину

13.07.2016 г. в 07:27, napensii

Первый сервисный центр МВД Украины открыли сегодня в Киеве. Об этом сообщает пресс-служба Министерства внутренних дел. Жители столицы смогут получить в нем более 300 услуг. На обслуживание одного клиента будет затрачено от 20 минут до трех часов. Сервисный центр будет предоставлять платные и бесплатные услуги, которые входят в компетенцию министерства.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть