BMW роздав співробітникам американського заводу костюми Залізної людини

13.07.2016 г. в 21:29, nv.ua

На заводі BMW у Спартансбурзі, Південна Кароліна, співробітники отримали "екзожилети", що дозволяють полегшити роботу зі зборки автомобілів.

Пристрій забезпечує підтримку спини і рук, знижуючи навантаження на м'язи. Він призначений для тих співробітників заводу, які виконують свої обов'язки в положенні з піднятими руками і головою. Завдяки "екзожилетам" тривале перебування у такій незручній позі стає для них не настільки виснажливим.

"Я думав, що нам би дуже знадобився костюм Залізної людини, - розповідає фахівець з планування виробництва BMW Франк Почіро. – А коли я побачив екзоскелети на TED Talk, отримав схвалення від керівництва на запуск пілотної програми".

Поки екзожилетами користуються лише 30 робочих американського підприємства. Як зазначає Почіро, учасники пілотної програми цілком задоволені пристроєм і не бажають розлучатися з ним. З часом "екзожилети", що дозволяють зменшити навантаження і підвищити ефективність праці робітників, можуть знайти застосування на підприємствах BMW по всьому світу.

BMW не перший виробник, який вирішив використовувати екзоскелети, щоб полегшити роботу працівникам, яким доводиться працювати в незручних позах. До подібної практики зверталися і його конкуренти з Audi. Компанія забезпечила своїх співробітників пристроєм, який дозволяє робочим зайняти практично сидяче положення, стоячи біля потокової лінії.

загрузка...
Еще одна новость

Apple заинтересована в покупке Формулы 1

13.07.2016 г. в 21:29, UIP

Как сообщил один из авторитетных автомобильных блоггеров, Apple рассматривает вариант покупки крупнейшего автомобильного состязания — F1. Звучит невероятно, но причины для такого масштабного приобретения действительно есть — прежде всего это связано с вероятным запуском Apple Car в ближайшие 5 лет. Своими сведениями о возможной сделке поделился…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Темная» сторона закона о подержанных авто: мнение чиновника

13.07.2016 г. в 21:29, avtoblog

Бывший мэр города Сумы Геннадий Минаев прокомментировал закон «О снижении акциза на ввоз старых автомобилей«. По словам Минаева, закон о подержанных авто принесет украинцам немало трудностей. Об этом он написал на своей странице в Facebook. Экс—мэрСум отметил, что в частности, закон запрещает перепродавать авто. То есть каждый гражданин, который…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть