ТОП-5 краш-тестів автомобілів марки Mazda

15.07.2016 г. в 16:45, gazeta

Америнський інститут безпеки на дорогах провів випробування на ударостійкість автомобілі японської марки Mazda.

У ході краш-тесту розбили популярні моделі марки. Їх випробували на міцність з бетонної перегородкою на 25% при швидкості 64 км/год. Крім цього, імітували зіткнення з перегородкою на 50% і бічний удар.

Ми пропонуємо ТОП-5 краш-тестів автомобілів Mazda

2014 Mazda 3 hatchback

Загальна оцінка: "добре".

2014 Mazda 6

Загальна оцінка: "прийнятно".

2016 Mazda 6

Загальна оцінка: "добре".

2016 Mazda CX-3

Загальна оцінка: "добре".

2014 Mazda CX-9

Загальна оцінка: "бідно".

загрузка...
Еще одна новость

Перый автомобиль в Киеве появился 119 лет назад

15.07.2016 г. в 16:45, «AvtoVod»

В июле 1897 г. в Киеве появился первый самодвижущийся экипаж! Об этом событии тут же проинформировала горожан газета "Киевлянин". А через год всё та же газета отметила, что на улицах Киева "Начали появляться самодвижущиеся экипажи, называемые автомобилями. Экипажи эти сделаны наподобие одноконных дрожек на резиновых шинах и движутся очень быстро, без всякого шума". Уже в начале XX века заметно растущее количество автомобилей в Киеве требовало регуляции со стороны власти. Киевская городская управа стала выдавать лицензии на техническую пригодность автомобилей. На машине закреплялась табличка — номер лицензии и год выдачи. Киевское общество автомобилистов располагалось сначала на улице Фундуклеевской (в настоящее время — Богдана Хмельницкого), 10 (во дворе), а затем на Крещатике, 22 Интересно,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні мініатюрний електромобіль перетворили в гламурний болід

15.07.2016 г. в 16:45, ecotown

В Києві електромобіль Renault Twizy перетворили у гламурний болід. Незвичайний і досить сміливий проект на базі одного з найменших автомобілів у світі втілили дві компанії, передає ТопЖир. Одна компанія займалася салоном майже іграшкової машини, інша – зовнішнім виглядом. Як результат, маємо нестандартний електрокар з величезними дисками на низькопрофільній гумі, стьобаними сидіннями з алькантари і, здається, держномерами Монако. Очевидно, в Україні робити такий тюнінг нині вигідно. Ну, або український замовник живе в Монако, але родом з України. Так чи інакше, але машинка вийшла в дусі князівства – гламурною і на любителя. На тлі тюнінгованих суперкарів така не загубиться навіть у Монако.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть