Перый автомобиль в Киеве появился 119 лет назад

15.07.2016 г. в 16:08, «AvtoVod»

В июле 1897 г. в Киеве появился первый самодвижущийся экипаж!

Об этом событии тут же проинформировала горожан газета "Киевлянин". А через год всё та же газета отметила, что на улицах Киева "Начали появляться самодвижущиеся экипажи, называемые автомобилями. Экипажи эти сделаны наподобие одноконных дрожек на резиновых шинах и движутся очень быстро, без всякого шума".

Уже в начале XX века заметно растущее количество автомобилей в Киеве требовало регуляции со стороны власти. Киевская городская управа стала выдавать лицензии на техническую пригодность автомобилей. На машине закреплялась табличка — номер лицензии и год выдачи.

Киевское общество автомобилистов располагалось сначала на улице Фундуклеевской (в настоящее время — Богдана Хмельницкого), 10 (во дворе), а затем на Крещатике, 22

Интересно, что первые автомобили, появившиеся на улицах Киева, приходилось защищать с помощью полицейских от перепуганных граждан, которые атаковали механические чудовища камнями и палками.

По материалам Жить в Киеве

загрузка...
Еще одна новость

В Україні мініатюрний електромобіль перетворили в гламурний болід

15.07.2016 г. в 16:08, ecotown

В Києві електромобіль Renault Twizy перетворили у гламурний болід. Незвичайний і досить сміливий проект на базі одного з найменших автомобілів у світі втілили дві компанії, передає ТопЖир. Одна компанія займалася салоном майже іграшкової машини, інша – зовнішнім виглядом. Як результат, маємо нестандартний електрокар з величезними дисками на низькопрофільній гумі, стьобаними сидіннями з алькантари і, здається, держномерами Монако. Очевидно, в Україні робити такий тюнінг нині вигідно. Ну, або український замовник живе в Монако, але родом з України. Так чи інакше, але машинка вийшла в дусі князівства – гламурною і на любителя. На тлі тюнінгованих суперкарів така не загубиться навіть у Монако.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Skoda випустила нову версію Superb (ВІДЕО)

15.07.2016 г. в 16:08, mmr

Може бути, через те, що чеський виробник не відомий своїм яскраво вираженим спортивним автомобілем, Skoda випустила найпотужніший автомобіль в кінці минулого року. Але тільки зараз він був відкритий для публіки. Однак, це авто не є типовою моделлю V, і однією з найбільш зручних машин. Модель отримала назву Superb, пише 7oclock.info. На авто стоїть знайомий 2,0-літровий двигун з чотирма циліндрами TSI, але його продуктивність досягає 280 кінських сил, а прискорення від 0 до 100 займає всього 5,8 секунди – відмінно підходить для невеликих спортивних турнірів. Стандартний автомобіль оснащений автоматичною коробкою передач і приводом на чотири колеса. Також конструктори поставили гарні 18-дюймові колеса, навігаційну систему і шкіряні сидіння з підігрівом. Для…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть