Дорожнє покриття, яке всмоктує 4000 л води щохвилини (ВІДЕО)

15.07.2016 г. в 20:00, autocentre

У Великобританії винайшли інноваційне дорожнє покриття Tarmac Topmix Permeable, яке, немов губка, вбирає до 4000 л води всього за 60 секунд.

Після сильного дощу тротуари і автодороги покриваються великою кількістю калюж, впоратися з якими дренажній системі вдається не завжди. У британський компанії Tarmac вирішили підійти до проблеми з іншого боку – створити такий матеріал для дорожнього покриття, який сам по собі виконував роль дренажної системи.

У результаті з’явилося інноваційне покриття Tarmac Topmix Permeable. Воно немов губка може ввібрати на площі всього в декілька квадратних метрів до 4000 л води – за 60 секунд. І це не фантастика. Рекламний ролик показує усе це досить наочно. Родзинка покриття – в його пористій структурі.

Проте у Tarmac Topmix Permeable є й мінуси. Усі його дренажні властивості пропадають при температурі від О С і нижче. Більше того, замерзла в порах вода може просто зруйнувати матеріал. Так що у фахівців Tarmac є ще над чим попрацювати і довести свій винахід до досконалості.

загрузка...
Еще одна новость

Исследователи продемонстрировали взлом автомобиля BMW через web-сайт производителя

15.07.2016 г. в 20:00, internetua

Исследователь Бенджамин Кунц Мейри (Benjamin Kunz Mejri) из Vulnerability-Labs обнаружил две уязвимости в web-сервисах компании BMW, которые можно использовать для изменения настроек автомобилей. Уязвимости присутствуют на web-сайте и на портале ConnectedDrive. Первая уязвимость позволяет злоумышленнику внедриться в текущую сессию пользователя…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Хотели трактор на дровах? Да пожалуйста! ВИДЕО

15.07.2016 г. в 20:00, novosti-n.

Мы уже рассказывали об альтернативных источниках энергии для сельхозтехники, в частности – мотоблоке на солнечных батареях. Продолжаем знакомить с народными «кулибинами». Трактор, работающий на газогенераторе, собрал Николай Оксенюк. Одна загрузка дров в котел эквивалентна 10 л бензина.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть