Де в Україні найгірші дороги

16.07.2016 г. в 17:29, expres

В Україні 170 тис. кілометрів доріг зруйновано 97%. Найбільш катастрофічна ситуація склалася на півдні і сході країни, а також у Карпатах.

"Ми маємо абсолютно зруйнований південь, не те що асфальту – основи не залишилося, тобто все знищено, ми маємо трагічну ситуацію і в Карпатах, і це нам завжди болить, коли фантастичні пейзажі, фантастичні села, відмінна можливість для зеленого туризму, а люди просто не можуть елементарно дістатися. У нас проблеми і з сходом України, де військові дії з Російською Федерацією, ми маємо зруйновані дороги військовою технікою. Це теж предмет нашого занепокоєння, ми намагаємося рівномірно інвестувати (в ремонт доріг – ред.) по всій Україні", - повідомив Омелян в інтерв'ю Еспресо.TV.

За його словами, рівень розвитку дорожнього господарства зокрема і транспортної інфраструктури в цілому у країні знаходиться на рівні 1990-х років.

"Ми, на жаль, застигли в 1990-х роках, з нереформованою "Укрзалізницею", з нереформованими морськими портами, автодорожнім господарством, річковим господарством", - підкреслив міністр.

Омелян заявив, що 2016 рік має стати переломним для дорожнього господарства країни.

"Я сподіваюся, що цей рік повинен бути переломним для українських доріг, як мінімум є воля прем'єр-міністра, є, я вірю, бажання народних депутатів, яким теж треба звітувати перед своїми виборцями, яким теж треба показати якісний результат своєї роботи. А дороги, за опитуваннями, іноді на другому місці після безпеки або завершення воєнних дій, на третьому - після питання охорони здоров'я", - сказав Омелян.

За його словами, в цьому році на ремонт доріг виділена рекордна сума бюджетних коштів на ремонт доріг.

"19 мільярдів - це рекордна сума для України, такого ще не було, як мінімум, останні 5 років точно. Наше завдання – максимально ефективно їх освоїти і реформувати "Укравтодор", створивши дорожній фонд, щоб у наступному році ми перейшли до системної роботи", - зазначив міністр.

загрузка...
Еще одна новость

Сон за рулем: главное — уметь вовремя остановиться (советы)

16.07.2016 г. в 17:29, autonews

«Устал — отдохни» фраза, которую тяжело переоценить тем водителям, которые днюют и ночуют за рулем. В основном, это перевозчики. В то же время, темп жизни настолько увеличился, что хроническая усталость стала нормой для большинства людей. Если попал в пробку, или движешься в потоке — еще ничего, но как только дорога пустеет, или вырвался с города…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На АЗС Украины газ еще больше подскочит в цене

16.07.2016 г. в 17:29, hyser

Сжиженный газ в Украине подорожал по объективным экономическим причинам. Однако цена будет расти и дальше. Такую позицию озвучил эксперт топливного рынка, заместитель директора «Консалтинговой группы А-95» Артем Куюн: «Факторы, приведшие к этому подорожанию, они известны и обоснованные. Это и дефицит, вызванный сокращением поставок из России:…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть