Верховна Рада України встановить мінімальні технічні вимоги для автомобілів

17.07.2016 г. в 19:32, bublbe

На сайті Верховної Ради України з'явилася інформація про проведення 8 липня круглого столу на тему: "Допуск транспортних засобів до участі в дорожньому русі". Аргументує таке рішення Комітет Верховної Ради України з питань транспорту бажанням привести законодавство України у відповідність з актами Європейського Союзу.

Як повідомляється на сайті Верховної Ради, в засіданні візьмуть участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, громадських організацій та науковці.

Депутати зазначають, що в ході зустрічі розглядатимуться питання перевірки придатності транспортних засобів до експлуатації та контролю їхньої конструкції.

Нові механізми перевірок автомобілів на справність передбачені в рамках опрацювання проекту Закону України № 4683 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу".

Зареєстрований в травні 2016 року законопроект визначає ряд нововведень у сфері роботи українського транспорту. Наприклад, в пояснювальній записці до документа йдеться про те, що на українських автобусах і вантажних автомобілях будуть встановлені обмежувачі швидкості.

Крім цього українське законодавство приєднається до правил Європейського Союзу щодо тривалості керування транспортним засобом, перерв і відпочинку для водіїв автотранспортних засобів, долучених до проведення національних і міжнародних перевезень. З метою контролю за виконанням правил на автомобілях планують встановити спеціальний пристрій для реєстрації швидкості, режиму праці та відпочинку водіїв - тахограф.

Як встановлено законопроектом, зміни торкнуться й технічної перевірки автомобілів, яким доведеться проходити періодичний контроль за новою системою, передбаченою Женевською Угодою 1958 року. Будуть введені також мінімальні технічні стандарти для транспортних засобів, які здійснюють пасажирські та вантажні перевезення, згідно з нормативними актами Європейського Союзу.

На думку авторів законопроекту, зміни будуть корисні як для держави, так і для перевізників і споживачів транспортних послуг. Останні отримають поліпшення якості послуг і підвищення безпеки, у перевізників розширяться можливості для ведення бізнесу, а державі вдасться створити умови для економічного зростання України, збільшити обсяги транзитних перевезень і кількість міжнародних туристів.

загрузка...
Еще одна новость

«Темная» сторона закона о подержанных авто: мнение чиновника

17.07.2016 г. в 19:32, avtoblog

Бывший мэр города Сумы Геннадий Минаев прокомментировал закон «О снижении акциза на ввоз старых автомобилей«. По словам Минаева, закон о подержанных авто принесет украинцам немало трудностей. Об этом он написал на своей странице в Facebook. Экс—мэрСум отметил, что в частности, закон запрещает перепродавать авто. То есть каждый гражданин, который хочет купить подержанное авто за границей,должен его завезти в Украину сам. «Я уже себе представляю, как десятки тысяч украинцев, которые мечтают о приличном, точнее, нормальном автомобиле, толпами бросилисьоформлять визы в Германию, получили их, взяли с собой кредитки и кэш и носятся от Дрездена до Дюссельдорфа и от Гамбурга до Мюнхена черезГанновер и Нюрнберг по автосалонам бюргеров в поисках пятилетнего Volkswagen Passat B7…», – пишет Минаев. Он добавил, что это является…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Стал известен мировой лидер по производству электромобилей

17.07.2016 г. в 19:32, avtomaniya

Перспективность электромобилей уже ни у кого не вызывают сомнений, более того, некоторые европейские страны вообще хотят к 2025-2030 гг. запретить эксплуатацию автомобилей с двигателями внутреннего сгорания. Так что в обозримом будущем электромобили смогут серьезно потеснить, а кое-где и совсем вытеснить своих бензиновых и дизельных собратьев. Мировым лидером по производству электромобилей, как и следовало ожидать, стал автоконцерн Renault-Nissan. С начала 2010 года он выпустил 340 тыс. электрокаров (90 тысяч за прошлый год). Свой успех Renault-Nissan намерен развивать и дальше, объявив о том, что в ближайшее время в серийное производство будет запущено сразу несколько новых моделей. В настоящее время в модельном ряду французской фирмы Renault имеется три электромобиля — хэтчбек Renault…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть