Чому у Європі і Китаї небезпечно сідати п’яним за кермо

17.07.2016 г. в 21:32, «AvtoVod»

За кордоном сума штрафу залежить від того, скільки водій випив оковитої. Чим вище проміле алкоголю – тим більше доведеться платити. Приміром, у Німеччині якщо у крові водія міститься від 0,3 до 1,0 проміле алкоголю, він може відбутися лише штрафом у розмірі 500-700 євро. Якщо ж вміст алкоголю перевищує 1 проміле, водій позбудеться не тільки прав на 5 років, а й свободи.

Якщо водій у Італії буде помічений п’яним за кермом, а в його крові міститиметься від 0,8 до 1,5 проміле алкоголю, він буде змушений заплатити від 800 до 3200 євро. Окрім цього, кермувальник буде позбавлений водійських прав на строк від 6 до 12 місяців, а також є імовірність, що позбудеться на півроку і волі. Якщо ж рівень алкоголю вищий, ніж 1,5 проміле, водій сяде за ґрати на термін до двох років, заплатить штраф у розмірі до 6 тисяч євро, а також позбудеться прав на 2 роки.

У Китаї водія, який сідає за кермо напідпитку і позбавляє життя людину, чекає публічна смертна кара, за якою спостерігають навіть діти. На засуджених за такий злочин чекає страшний вирок: розстріл або смертельна ін’єкція. Приреченому на смерть вводять або анестетик, який починає діяти вже за 10-20 секунд, або ж цианістий калій, який вбиває за 1-2 хвилини. Також у Китаї існувала практика, коли голови страчених вішали на світлофорах, аби показати водіям, що буде з ними, якщо вони сядуть за кермо в нетверезому стані.

загрузка...
Еще одна новость

Как украинские водители отреагировали на снижение акциза на б/у авто

17.07.2016 г. в 21:32, segodnya

Большинство с нетерпением ждали этого решения. "Автоблог" провел опрос среди своих читателей и подписчиков, чтобы узнать мнение автолюбителей о снижении акциза на авто. После подписания закона президентом, издание решило узнать, что теперь изменится для каждого автолюбителя и воспользуются ли украинцы новыми возможностями. Как видим, можно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Верховна Рада України встановить мінімальні технічні вимоги для автомобілів

17.07.2016 г. в 21:32, bublbe

На сайті Верховної Ради України з'явилася інформація про проведення 8 липня круглого столу на тему: "Допуск транспортних засобів до участі в дорожньому русі". Аргументує таке рішення Комітет Верховної Ради України з питань транспорту бажанням привести законодавство України у відповідність з актами Європейського Союзу. Як повідомляється на сайті…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть