Купівля уживаного автомобіля в Україні стала помітно простішою

18.07.2016 г. в 08:05, autocentre

Про спрощення процедури оформлення купівлі/продажу вживаних автомобілів повідомив генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко на свій сторінці у Facebook. «Тільки що мені повідомили з МВС, що постанову Кабінету Міністрів України про зміну постанов КМУ №1388 та №1200 з метою дозволити торговельним організаціям продаж уживаних авто (комісійна торгівля і trade-in) сьогодні було ухвалено. Очікуємо публікації!», написав Олег Назаренко.

Суть змін полягає в наступному – завдяки вжитим нововведенням законно оформити купівлю уживаного автомобіля можна буде просто в автосалоні, який займається Trade-in, оформивши прямо там договір купівлі-продажу. Щоправда, таку можливість матимуть тільки ті організації, які підключені до бази даних МВС – вони матимуть вносити в неї інформацію про оформлення угоди купівлі-продажу. Нагадаємо, що на сьогодні для цього продавцю і покупцю автомобіля необхідно їхати в сервісний центр МВС і у присутності оператора центру оформляти договір купівлі-продажу.

«Хочу наголосити, що це нововведення нікого не утискає і не зобов’язує. Хто хоче, той може, як і раніше, оформити такий договір у сервісному центрі МВС, але для когось зручніше це зробити просто в автосалоні – тепер є така можливість. Це особливо зручно, коли покупець і продавець перебувають у різних регіонах – їм тепер немає необхідності спільно їхати в сервісний центр», – пояснив Олег Назаренко.

Утім, хочемо звернути увагу – договори купівлі-продажу в сервісних центрах МВС оформляються безкоштовно – це передбачено законодавчо. Тоді як, цілком можливо, що автосалони з майданчиками Trade-in можуть зробити цю послугу платною – адже це комерційні структури.

Крім того, важливо врахувати, що навіть оформивши договір купівлі-продажу безпосередньо в автосалоні покупцю в будь-якому разі доведеться їхати в сервісний центр МВС для перереєстрації транспортного засобу та отримання нового техпаспорта, виписаного на його ім’я.

загрузка...
Еще одна новость

Жара в Украине «расплавила дороги»

18.07.2016 г. в 08:05, 24tv

Дорожное покрытие нагрелось до немыслимой температуры. На одной из крупнейших дорог страны, температура асфальта составила +53 градуса в обеденное время, сообщает портал 24tv. Табло показало, как разогрелся асфальт: Такие данные показали на информационном табло, размещенном над дорогой. В то же время температура воздуха составляла +31 градусов.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как уберечь от столкновения неуправляемую машину на скорости под 300 км/ч (ВИДЕО)

18.07.2016 г. в 08:05, topgir

Пилоты NASCAR не особые любители дрифта. Это потому, что ездят они несколько неуправляемых автомобилях — настроенных под поворот в одну сторону. Да, мы серьезно. Наскаровские машины и впрямь заточены именно так, ведь им приходится гонять по овальной трассе с левыми поворотами. Представляешь, как сложно справиться с ними в заносе, когда попросту…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть