Власникам авто доведеться миритися із ще однією забороною

18.07.2016 г. в 20:45, radio24

До Ради надійшла ініціатива щодо заборони перевезення домашніх улюбленців в салоні автомобіля.

Автори відповідної ініціативи аргументують потрібність заборони тим, що тварини можуть призвести до ДТП або ж завдати ушкоджень водієві та пасажирам. До того під час аварій імовірність травм від великих тварин зростає.

Відзначається, що в країнах Європи проводили спеціальні краш-тести з манекенами-тваринами. Після випробувань встановили, що у випадки відсутності фіксації вихованця у салоні, може виникнути небезпечна ситуація.

загрузка...
Еще одна новость

Тиша… І вздовж доріг відеокамери стоять

18.07.2016 г. в 20:45, podiji

З моменту підписання Президентом закону про відеоспостереження на дорогах та появи камер минув рік. Нагадаємо, що зміни до Правил дорожнього руху парламент ухвалив саме в середині липня 2015-го. Документ, про який ідеться, має регулювати роботу автоматичних фото- й відеокамер на дорогах і надавати можливість штрафувати власників авто дистанційно. Їм надсилатимуть документи про порушення з інтернет-посиланням на фотографії чи відео з доказами. Порушення, зняті автоматичними камерами, розглядатимуть без водія або власника авто. З липня пілотний проект із застосуванням трьох камер запрацював аж у двох містах України: Одесі та Києві. «Дорожнє око» урочисто представляв Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ. Під час цієї хвилюючої миті його підтримувала Хатія Деканоїдзе, голова Нацполіції. Проект було присвячено річниці створення та робо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

После недельного простоя Ford отправил свой российский завод в отпуск

18.07.2016 г. в 20:45, autonews

Российский автозавод Ford во Всеволожске ушел в коллективный отпуск до 17 августа. Коллективному отпуску предшествовал недельный простой автомобильного производства. Несмотря на то, что продажи Ford Sollers увеличились на 56% в первом полугодии 2016 года, неблагоприятная ситуация на российском рынке уже вынуждала завод останавливать конвейер с 13 по 20 июня, а еще один недельный простой был до 4 июля. Предприятие выпускает седан Mondeo и автомобили Ford Focus во всех существующих модификациях кузова. Всего в России собирают седаны и хэтчбеки Fiesta, семейство Focus, седан Mondeo, внедорожник Explorer, кроссоверы Kuga и EcoSport. В последнее время компания сосредоточила усилия на поисках новых рынков сбыта.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть