Вчені визначили основні причини ДТП

19.07.2016 г. в 07:27, znaj

Вчені з'ясували, через що найчастіше трапляються дорожньо-транспортні пригоди.

З'ясувалося, що сп'яніння відповідальне менш ніж за 1% ДТП. Головними причинами аварій вчені назвали відволікаючі фактори. До них віднесли використання мобільних телефонів за кермом та розмови з пасажирами.

Американські вчені з інституту техніки і транспорту Вірджинії провели масштабне дослідження, яке обійшлося в 70 мільйонів доларів і охопило 3,5 тисячі добровольців. Їм в автомобілі встановили спеціальні датчики, які стежили за поведінкою водія за кермом.

Дослідження тривало 3 роки. Водії за цей час проїхали понад 56 млн. км, опинившись в 1,5 тисячах аварій.

Вчені з'ясували, що близько 90 відсотків аварій спровоковані неуважністю водія. Розмови по телефону стали причинами 6,4% аварій. Спілкування з пасажирами - 14,5%. Алкогольна та наркотична інтоксикація виявилася відповідальною за дорожньо-транспортні пригоди лише на 0,8%.

Також вчені назвали фактор, який підвищує водійську увагу на дорогах - це наявність дитини в машині. Цей фактор знижує ризик ДТП в 2 рази.

загрузка...
Еще одна новость

Ты ни за что не поверишь! Сколько денег Tesla тратит на рекламу

19.07.2016 г. в 07:27, topgir

Агентство Global Equities Research выяснило, сколько средств тратят автокомпании на продвижение и пиар своих машин. Аналитики организации посчитали, какое количество рекламных долларов приходится на каждый реализованный автомобиль. Самым интересным моментом этого исследования оказалось то, что в конце списка расположилась Tesla. Выяснилось, что она…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Обман» при покупке нового автомобиля: распознаем мошенников

19.07.2016 г. в 07:27, avtoblog

Как не попасться в руки автомобильных аферистов, выбирая себе машину. Предлагаем вашему вниманию очередной видео сюжет, о том, как работают серые дилеры. Продолжение рассказов о том, как не попасть на уловки мошенников, якобы продающих автомобили.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть