Кабмін змінив спосіб оформлення автомобілів

19.07.2016 г. в 20:13, gazeta

Кабінет міністрів дозволив оформлення угоди з купівлі-продажу автомобіля як у сервісних центрах (колишніх МРЕВ), так і прямо в автосалонах.

Головним документом, що регламентує зміну власності на автомобіль є договір купівлі-продажу. Раніше його могли засвідчити тільки в сервісних центрах МВС , для чого необхідна була присутність і продавця авто і покупця, або довіреність від них, написав у Facebook Олег Назаренко, голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів.

Тепер же оформити такий договір можна і в автосалоні, комісійного майданчику та інших організаціях, які мають право торгувати вживаними автомобілями і підключені до бази МВС. Договір вноситься в базу МВС і вже є підставою для подальшого оформлення нових документів.

"Нововведення нікого не утискає і не зобов'язує. Хто хоче, той може як і раніше, оформити такий договір в сервісному центрі МВС, але для кого зручніше це зробити прямо в автосалоні - тепер є така можливість. Це особливо зручно, коли покупець і продавець знаходяться в різних регіонах і їм тепер немає необхідності спільно їхати в сервісний центр", - сказав AUTO-Consulting Олег Назаренко.

На думку Назаренка, таке нововведення дасть додатковий імпульс цивілізованій торгівлі уживаними автомобілями. Тепер операції з такими авто можна проводити в комфортній обстановці автосалонів, а не під воротами колишніх МРЕВ.

Нагадаємо, ринок нових автомобілів із прийняттям закону про зниження акцизів на іноземні авто суттєво не зміниться. За попередніми підрахунками, в рік українці завозитимуть до 90 тис. автомобілів. Це незначна цифра, оскільки в Україні є 9 млн. авто.

загрузка...
Еще одна новость

На трассе Чернигов-Киев орудуют мошенники (видео)

19.07.2016 г. в 20:13, Наш Киев

Недалеко от Киева на Черниговской трассе банда мошенников "разводит на деньги" доверчивых водителей. Об этом сообщается в Facebook группе "Полиция. Чернигов". "Трасса Чернигов - Киев - Одесса не вздумайте им останавливаться! Просят якобы оказать техническую помощь. Ну типа там масло выгнало или бензин кончился, или еще какую-то левую поломку…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самый надежный: в Британии назвали лучшего автопроизводителя 2016 года

19.07.2016 г. в 20:13, espreso

В Британии исследовательская компания J. D. Power обнародовала рейтинг самых надежных автопроизводителей 2016 года. Лучшей компанией стала чешская Skoda. Как сообщает espreso.tv, в этом году было проанализировано работу машин 177 марок премиальных и массовых компаний.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть