Україна може залишитися без вітчизняних автомобілей

20.07.2016 г. в 08:40, businessua

Дані асоціації "Укравтопром" відзначають поступове зниження виробництва автомобілів в країні. За попередній місяць на українських автомобільних заводах було вироблено всього 428 автомобілі.

Такі показники свідчать про поступове скорочення виробництва і зупинки заводів.Так, за травень було зібрано на 1/4 більше легковиків, ніж за червень. А ось показники минулого року того ж місяця кажуть про скорочення виробництва більш ніж на 60%. Велика частина автомобілів в цьому році проводилася компанією "Єврокар".

Проте, не лише автомобілі для населення перестали вироблятися в колишніх обсягах. Практично вдвічі скоротилося виробництво автобусів. Комерційна нерухомість проводиться все менше і менше.

Наприклад, ПАТ "Черкаський автобус" виготовили всього 6 автобусів у червні цього року, що менше показників травня і торішніх червневих практично на 100%. Скорочення виробництва триває.

загрузка...
Еще одна новость

П’яні за кермом: як карають в Україні, Європі та Китаї (відео)

20.07.2016 г. в 08:40, nnovosti

В Україні посилили відповідальність за кермування у нетверезому стані. Але чи достатньо? За те, що виробляють на дорогах українські водії, за кордоном передбачено позбавлення волі і навіть смертна кара. Велика кількість ДТП в Україні, у яких гинуть і травмуються люди, стається через кермування у нетверезому стані. Статистика за перше півріччя цього…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Україна може залишитися без вітчизняних автомобілей

20.07.2016 г. в 08:40, businessua

Дані асоціації "Укравтопром" відзначають поступове зниження виробництва автомобілів в країні. За попередній місяць на українських автомобільних заводах було вироблено всього 428 автомобілі. Такі показники свідчать про поступове скорочення виробництва і зупинки заводів.Так, за травень було зібрано на 1/4 більше легковиків, ніж за червень. А ось показники…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть