Вантажівкам, що порушують ПДР — місце на штрафмайданчиках, — депутат

20.07.2016 г. в 16:51, nikpravda

Пересування великовантажних фур має вирішуватися лише за умови скоординованих дій служби управління доріг, національної поліції та місцевої влади.

Таким чином, на думку депутата Миколаївської міської ради від БПП «Солідарність» Анатолія Петрова, можливо вирішити проблему з частими ДТП з участю великовантажних автомобілів.

Депутат впевнений, що працівники служби управління доріг не достатньо оперативно та детально інформують водіїв про змінення законодавчої бази, заборону руху на деяких ділянках під час дорожніх робіт, та встановлення нових маршрутів пересування вантажівок дорогами міста. Представники місцевої влади не досить зацікавлені у вирішенні проблеми частих дорожніх подій з участю великовантажівок.

Також депутат впевнений, що крім введення штрафів за пересування в центрі фур треба відправляти вантажні машини на штрафні майданчики.

—Рух великовантажних машин в центрі міста небезпечний для городян. Є готовий маршрут неподалік від центру, по вулицях якого можна рухатися великовантажному транспорту, про це свідчать дорожні знаки. Водії, знаючи про забороняючі напрямки, виїжджають в центр міста, при цьому порушуючи дозволену тоннажність вантажу. До того ж, в 2013 році був введений закон “Про внесення змін до порядку здійснення габаритно-вагового контролю та стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів, вагові та / або габаритні параметри яких перевищують нормативні”. Документ передбачає штрафи і додаткові санкції для порушників габаритно-вагових характеристик великовантажних транспортних засобів. Але з невідомих причин вимоги закону не виконуються. Я вважаю, що великовантажні машини, які порушують рух в центрі міста і перевозять більший тоннаж, ніж належить за нормами, необхідно відправляти на штрафмайданчик. Потрібно переходити до найбільш жорстких заходів, інакше ця проблема не вирішиться найближчим часом, – зазначив депутат.

На думку депутата, машини, що перевозять швидкопсувні продукти, не повинні бути винятком, адже, вжити заходів і покарати винних – єдина можливість викорінити цю проблему.

загрузка...
Еще одна новость

Де найкращий продаж автомобілів в Україні?

20.07.2016 г. в 16:51, automotoclub

Пропонуємо статистичне дослідження автомобільного ринку України. В першому півріччі український автопарк поповнився 27211 новими легковими автомобілями. При цьому, найбільшим регіональним ринком в Україні залишається місто Київ, на частку якого припадає понад 30% продажів, в результаті яких столичну прописку придбали 8389 автомобілів. Наступний…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новый кроссовер Infiniti оснастят «революционным» двигателем

20.07.2016 г. в 16:51, aspekty

Компания Infiniti намерена вывести на рынок новый внедорожник, который придет на замену QX50. Кроме того, скоро дебютирует «революционный» бензиновый двигатель V6, который будет обладать высокой мощностью при существенной экономичности. По всей вероятности, этот мотор и установят под капот новинки. Пока представители компании не раскрывают…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть