За ігнорування проблискових маячків відбиратимуть права

21.07.2016 г. в 08:01, gazeta

У Верховній Раді зареєстрували законопроет, який передбачає збільшення штрафів та позбавлення права керувати авто за ненадання переваги в русі спецавтомобілям.

"У законопроекті пропонують встановити штраф за ненадання переваги в русі водіями транспортних засобів транспортним засобам, автомобілям аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями у розмірі від 4250 до 5100 гривень", - розповів Gazeta.ua Богдан Глядик, автоюрист.

За словами юриста, якщо таке порушення стане причиною аварійної ситуації, водія-порушника штрафуватимуть від 5,1 тис. до 6,8 тис. грн або позбавлятимуть водійських прав строком від 1 до 2 років.

Крім цього, зараз неможливо притягнути водія за відповідне порушення, якщо надати поліції свій запис із відеореєстратора.

"Поліція відмовляється приймати такий доказ, оскільки чітко цього не передбачено законом. Порушення зможе фіксувати автоматична фіксація спеціальними технічними засобами. Також можна звертатися із заявою від громадянина, долучати запис свого відеореєстратора і вимагати реагування, але виникне питання, хто керував авто під час порушення", - додав Богдан Глядик.

Якщо порушення вчинять повторно протягом року, до водія застосують штраф, що становитиме 6,8 – 8,5 тис. грн або позбавлення права керувати транспортними засобами строком від 2 до 3 років.

загрузка...
Еще одна новость

«Маскировка не удалась»: украинские номера на российских авто

21.07.2016 г. в 08:01, avtoblog

В Украине не так много автомобилей с номерными знаками России, а те, что есть - тщательно "маскируются" под местных. Как известно, государственный номерной знак, закрепленный на автомобиле, тут же дает понять, из какой страны данное авто приехало и где зарегистрировано. До недавних пор, в Украине было немало автомобилей с номерными знаками Российской…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Поліція надає поради водіям як вберегтися від теплового удару

21.07.2016 г. в 08:01, poltava

У спекотні дні у водіїв значно знижується реакція, що закономірно сприяє виникненню аварійно-небезпечних ситуацій на дорогах. У зв’язку із негативним впливом сезонних погодніх умов на організм людини, поліція радить дотримуватися певних правил! Фахівці стверджують, що кермувальники в задушливих салонах стають менш уважними. Особливу небезпеку для…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть