Классика жанра: парковка по-женски, которая длится вечность

21.07.2016 г. в 09:06, topgir

То, что все женщины за рулем ведут себя несколько странно, безусловно, глупый стереотип. Однако порою некоторые представительны слабого пола и впрямь могут удивлять своим “мастерством” вождения. Очередной тому пример – женская парковка, которая длилась целых 6 минут.

Сразу раскроем тайну – закончилась эта парковка ничем – женщина так и не смогла поставить автомобиль. И это при том, что машина у нее вовсе небольшая, да и места было предостаточно.

загрузка...
Еще одна новость

Як хороша реакція рятує від аварій - відеодобірка небезпечних ситуацій

21.07.2016 г. в 09:06, gazeta.ua

Кожен з водіїв повинен мати хорошу реакцію, щоб уникати аварій, проте й цього не завжди достатньо. Разом із реакцією повинно бути відчуття габаритів автомобіля. Також водії не повинні відволікатися від керування. Якщо за кермом читати смс-повідомлення, то ні відчуття габаритів, ні реакція не врятують від ДТП. Ми пропонуємо відеодобірку ситуацій, де уникнули аварії в останній момент.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

За ігнорування проблискових маячків відбиратимуть права

21.07.2016 г. в 09:06, gazeta

У Верховній Раді зареєстрували законопроет, який передбачає збільшення штрафів та позбавлення права керувати авто за ненадання переваги в русі спецавтомобілям. "У законопроекті пропонують встановити штраф за ненадання переваги в русі водіями транспортних засобів транспортним засобам, автомобілям аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями у розмірі від 4250 до 5100 гривень", - розповів Gazeta.ua Богдан Глядик, автоюрист. За словами юриста, якщо таке порушення стане причиною аварійної ситуації, водія-порушника штрафуватимуть від 5,1 тис. до 6,8 тис. грн або позбавлятимуть водійських прав строком від 1 до 2 років. Крім цього, зараз неможливо притягнути водія за відповідне порушення,…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть