Глава “АвтоВАЗу” зробив несподівану заяву

22.07.2016 г. в 13:13, mmr

Перед заводом стоїть завдання поліпшення локальної інтеграції в найближчі 3 роки.

Глава російського “АвтоВАЗу” Ніколя Мор поділився своєю думкою щодо вартості автомобілів, що випускаються власним заводом.

За його словами, ціна продажу автотранспортних засобів, які сходять з конвеєра “АвтоВАЗу”, занадто висока, особливо для “бюджетного” сегменту.

“Продажна ціна автомобілів занадто висока, особливо в дуже бюджетному сегменті, як Lada Granta”, – висловив своє обурення Ніколя Мор в рамках конференції постачальників комплектуючих, яка проходила в місті Тольятті.

Крім цього, Мор зазначив, що перед російським автобрендом стоїть завдання поліпшення “локальної інтеграції в найближчі 3 роки”.

Нагадаємо, що після звільнення Бу Андерссона 15 березня цього року компанію “АвтоВАЗ” очолив Ніколя Мор.

загрузка...
Еще одна новость

Подростки использовали Porsche Caynne как трамплин для прыжков в воду (ВИДЕО)

22.07.2016 г. в 13:13, topgir

Мы, конечно, знаем, что Porsche Caynne в России, как и у нас, это как Жигуль или Ланос среди богатых. Но полагаем, что использовать этот автомобиль не по назначению вроде трамплина для прыжков в воду – как-то перебор… Однако некоторые обладатели такого кроссовера так не считают! Некоторые в данном случае – это представители волгоградской “золотой молодежи”,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Депутатський автопарк: найбільш популярні і дорогі автомобілі українських політиків

22.07.2016 г. в 13:13, nv

Проаналізувавши декларації депутатів Верховної Ради, НВ склало автомобільний портрет парламенту країни, пише nv.ua Згідно з деклараціями нардепів, найпопулярнішими транспортними засобами є авто марок Toyota, Lexus і Mercedes. В особистому автопарку депутатів налічується 38 автомобілів Toyota Land Cruiser (вартість від $78,8 тис.), два десятки Lexus…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть