Автомобілістів будуть сильніше контролювати

23.07.2016 г. в 18:02, mmr

В Україні для нелегальних перевізників настали важкі часи.

У Києві відбулася міжвідомча нарада з проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті.

Провів нараду заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк. За його словами, Мінінфраструктури неординарно підійдуть до вирішення проблеми нелегальних перевезень, яка є важливою для автомобільної галузі України.

На сьогодні вважаємо, що методи подолання повинні складатися із знаменитих «батога і пряника». А саме: першим вектором роботи Міністерство інфраструктури України бачить створення максимально сприятливих умов для можливості лібералізації допуску до ринку автотранспортних послуг перевізників на всіх рівнях повідомлень. Юрій Лавренюк, заступник міністра інфраструктури України

Також Лавренюк додав, що другим напрямом залишається посилений контроль за діяльністю автоперевізників. Зокрема, найближчим часом Мінінфраструктури перегляне принцип конкурсного відбору для роботи на маршрутах. Також чиновники планують приділити увагу легалізації місць скупчень пасажирів і нелегальних відправлень.

В ході наради було вирішено створити міжвідомчу робочу групу з боротьби з «нелегалами», доопрацювати законопроекти, що стосуються порушених питань, і організувати роботу мобільних груп, які б займалися контролем автоперевізників.

загрузка...
Еще одна новость

В Украину стали везти намного больше автомобилей

23.07.2016 г. в 18:02, segodnya

За первые четыре месяца текущего года в наше государство было ввезено чуть менее 35 тысяч единиц автотранспорта на сумму боле 500 миллионов долларов. От всего количества произведенных в мире автомобилей, на украинском рынке продается лишь 0,05%, иными словами одна двухтысячная часть. Это крайне низкий показатель. По словам главы ВААИД Олега Назаренко,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Германии священник освятил сотни автомобилей Ferrari (ВИДЕО)

23.07.2016 г. в 18:02, mediainfo

Примерно 100 владельцев автомобилей Ferrari приехали на своих машинах в немецкий городок Фульда на ежегодную встречу. Перед традиционным 170 километровым автопробегом священник освятил машины.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть