Купівля-продаж автомобілів по-новому: введено "електронні договори"

24.07.2016 г. в 07:26, automotoclub

Договір про продаж вживаних автомобілів тепер можна оформити прямо в автосалонах за схемою, установленою для реєстрації нових автомобілів.

Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко. При цьому, за його словами, сервісні центри МВС також продовжують виконувати цю функцію. Директор Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій повідомив в ефірі радіостанції Голос Столиці, що у новому сервісному центрі МВС можна укласти електронний договір купівлі-продажу автомобіля.

«Ми вже запустили електронні договори купівлі-продажу, електронний журнал, тобто фактично вже людям з паперовим носієм не потрібно працювати, це все роблять наші адміністратори, оператори сервісних центрів», — сказав Криклій.

Він також зазначив, що автосалони не будуть дублювати функцію сервісних центрів МВС, адже з самого початку не планувалося, що сервісні центри будуть реєструвати такі договори.

загрузка...
Еще одна новость

Чи варто глушити турбомотор відразу після поїздки

24.07.2016 г. в 07:26, mmr

Як довго ви паркуетесь біля власного будинку? Під’їхали, пропустили пішоходів на тротуарі, повільно проїхали по двору, протиснулись між сусідських автомобілів, знайшли місце, встали. Скільки часу це у вас зайняло? Хвилину? Більше? Можете вимикати двигун, закривати машину і йти додому. Весь цей час мотор працював практично на холостих обертах. Що…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Коли почне діяти закон про зниження акцизних ставок на авто

24.07.2016 г. в 07:26, mmr

На сторінках офіційного видання “Урядовий кур’єр” опублікували підписаний Президентом України закон, який значно знижує акцизні ставки на вживані автомобілі. Відтак придбати вживані автівки зі зниженими акцизними ставками можна буде з 1 серпня. Діятиме зниження ставок до кінця 2018 року. Для деяких автомобілів ставки акцизу впадуть у понад…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть