Як штрафуватимуть за порушення на залізничних переїздах

24.07.2016 г. в 13:15, mmr

Національна поліція України нагадує водіям, що здійснювати переїзд через залізничні колії можна тільки на спеціальних залізничних переїздах.

Наближаючись до переїзду та продовжуючи шлях зразу після нього, варто керуватися вказівками та сигналами чергового з переїзду, положенням шлагбаума, світловою і звуковою сигналізацією, дорожніми знаками та розміткою. Також необхідно переконатися, що не їде потяг.

Якщо перед переїздом немає розмітки чи дорожніх знаків, які визначають кількість смуг руху, то автівкам можна рухатись лише в один ряд.

Забороняється рух через переїзд у таких випадках:

якщо черговий з переїзду дає сигнал заборони руху – стоїть спиною чи грудьми з піднятим догори жезлом, червоним ліхтариком чи прапорцем або з витягнутими у боки руками;

шлагбаум опущено чи він починає опускатися;

увімкнено сигнал світлофора чи звуковий сигнал, який забороняє рух;

за переїздом утворено затор, який примусить водія зупинитися посеред переїзду;

до переїзду у межах видимості наближається потяг, локомотив або дрезина.

Також заборонено самотужки відкривати шлагбаум та об’їжджати авто, які стоять попереду.

За недотримання цих вимог передбачається штраф у 340 гривень.За в’їзд на переїзд у випадках, коли шлагбаум опущено, увімкнено сигнал світлофора чи звуковий сигнал, який забороняє рух, коли наближається потяг або жестом забороняє рух черговий, на порушника накладається штраф у розмірі 850 гривень з вилученням транспортного засобу або без нього, або позбавлення водійських прав терміном від шести місяців до року, або адмінарешт на 7-10 діб.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні стрімко здорожчав автогаз

24.07.2016 г. в 13:15, ictv

В Україні минулого тижня істотно подорожчав скраплений газ на АЗС. Ціни на АЗС на зріджений автомобільний газ, за п'ять днів піднялися на 4,3% (42 коп./л) до 10,19 грн/л. Нагадаємо, через дефіцит палива на ринку оптові ціни на газ зросли приблизно на 50% за місяць.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Краш-тест двох автомобілів Шевроле 1959 і 2009 років

24.07.2016 г. в 13:15, mmr

Технології вимагають постійних інновації, що також відноситься і до автомобільного напряму. За останні 50 років автомобілі стали значно легше завдяки інноваційним технологіям. Мало того, вони стали більш ефективними і безпечними. Для того, щоб мати більш повне уявлення про те, наскільки безпечніші автомобілі в наші дні і як вони змінилися за останні…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть