ТОП-10 “найзбитковіших” авто в Україні

24.07.2016 г. в 22:12, autodriving

Вітчизняні страхові компанії оцінили збитковість своїх портфелів автострахування за 2015 рік.

Лідерство за збитковістю через регулярні викрадення другий рік поспіль дісталося продукції автовиробника Крім машин цієї марки, великим попитом серед викрадачів у 2015-му користувалися Toyota і BMW.

Також серед лідерів за збитковістю традиційно є автомобілі середнього і недорогого сегмента – Daewoo, Opel, Honda, Hyundai, Fiat.

Таких автомобілів досить багато в Україні, тому і ймовірність потрапити в аварію у них вища, ніж у машин “преміум-класу”. На їхню високу збитковість впливає й активне використання в комерційних цілях.

Автомобілі марок Mitsubishi і Nissan – часті гості в списку найзбитковіших застрахованих машин із причини своєї спортивної спрямованості.

За словами страховиків, їхні потужні мотори провокують водіїв їздити на високій швидкості, що при далекому від ідеального стану дорожнього покриття в Україні часто призводить до ДТП.

Також у 2015 році чітко вималювалася тенденція – старіння автопарку українців поступово стає однією з основних причин зростання збитковості. За даними представників страхових компаній, машини в їхніх портфелях стали старішими, в середньому, на 1-2 року порівняно з 2014-м. Багато з них уже переступили поріг п’ятиріччя, що зазвичай призводить до зростання збитковості на 20-30%.

загрузка...
Еще одна новость

Права водителя: полиция остановила ваш автомобиль

24.07.2016 г. в 22:12, from-ua

Национальная полиция регулирует дорожное движение и осуществляет контроль за соблюдением Правил дорожного движения его участниками и за правомерностью эксплуатации транспортных средств на улично-дорожной сети (п. 11 ч. 1 ст. 23 ЗУ "О Национальной полиции"). Кроме этого, она выдает разрешения на движение отдельных категорий транспортных средств;…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні знову піднімуть штрафи

24.07.2016 г. в 22:12, automotoclub

Нове підняття автомобільних штрафів чекає на водіїв. Так у парламенті зареєстрований законопроект, який передбачає позбавлення права керувати авто за ненадання переваги в русі спецавтомобілям. - У законопроекті пропонують встановити штраф за ненадання переваги в русі водіями транспортних засобів транспортним засобам, автомобілів аварійно-рятувальних…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть