Украинские автозаводы могут остановиться

25.07.2016 г. в 10:18, o-doroge

В предыдущем месяце украинские автозаводы выпустили всего 428 автомобилей. Об этом сообщили в «Укравтопроме». Такого снижения автопроизводства раньше не было никогда.

Эти показатели говорят не только о сокращении выпуска автомобилей, но и остановке автозаводов. В июне этого года легковых автомобилей было собрано на 1/4 меньше, чем в мае. Если считать за год, то производство снизилось примерно на 60%.

Ситуация осложняется и тем, что снизился выпуск не только легковых автомобилей, но и автобусов - за год их производство сократилось почти вдвое.

загрузка...
Еще одна новость

Велика дорога навколо Києва: як це буде виглядати?

25.07.2016 г. в 10:18, automotoclub

Вже до кінця липня 2016 року КОДА запланувала подати для інвесторів проект будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД) навколо Києва, повідомив голова КОДА Максим Мельничук. "Одним з найбільших стратегічних проектів (для Київської області) на цей рік є ВКАД навколо Києва... Я думаю, до кінця липня КОДА буде мати можливість особисто представити цей проект для інвесторів", – сказав М. Мельничук на зустрічі з Американсько-українською діловою радою в Києві у четвер. За словами голови КОДА, протяжність ВКАД навколо Києва складе приблизно 193 км, а необхідний обсяг інвестицій для її будівництва оцінюється приблизно в $2 млрд. "У нас зараз йдуть обговорення з деякими країнами, наприклад, з Францією, Китаєм. Вони готові приєднатися до цього проекту", – додав М. Мельничук. На…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

КрАЗ-260 – потужна вантажівка для безнадійного бездоріжжя

25.07.2016 г. в 10:18, autodriving

КрАЗ-260 був створений в шістдесятих роках минулого століття колективом Кременчуцького автомобільного заводу під керівництвом В.В. Тоболін. Основним його призначенням стала заміна вантажного автомобіля КрАЗ-255Б. Новинка отримала взяту від КрАЗ-250 суцільнометалеву кабіну. З метою поліпшення огляду з кабіни її зрушили вперед, що дозволило збільшити довжину вантажної платформи. Вантажівка отримала форсований мотор ЯМЗ-238 «Л» з турбонагнітачем. Все це дозволило збільшити вантажопідйомність на 1,5 т. Випробовувало даний автомобіль НДІ-21, проте, навіть після отримання позитивних результатів, запуск його в серійне виробництво затримався у зв’язку з відсутністю на заводі виробничих ліній з виготовлення кабін з металу. В результаті чого виробництво КрАЗ-260 почалося тільки в 1981 році і тривало до 1993…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть