Газ для автомобілів дорожчатиме ще два тижні

25.07.2016 г. в 11:40, gazeta

Зріджений газ для автомобілів дорожчатиме до кінця липня. Ціна може досягти 10,5 грн за літр. Потім почне дешевшати до 9 грн.

— Від початку липня газ для автомобілів подорожчав більше ніж на півтори гривні й коштує зараз 9,78 гривні за літр. Це сталося через різке зростання оптових цін у другій половині червня. За місяць тонна газу подорожчала з 210 до 370 доларів, — каже аналітик консалтингової групи "А-95" Артем Куюн.

Подорожчання оптових партій сталося через сезонне збільшення попиту в Росії та її торговельну війну за нафту з Білоруссю. Саме ці дві країни були основними постачальниками зрідженого газу в Україну.

— Через велику кількість газових заправок ціна на газ не зросла ще дужче. Якби конкуренція була менша, газ коштував би 11 гривень. Якщо високі ціни триматимуться довго, Україна знайде європейських продавців, що погодяться постачати дешевше. Після піку ціни мають впасти нижче 9 гривень, — розповів аналітик.

загрузка...
Еще одна новость

Дорожные мошенники «превзошли» самих себя

25.07.2016 г. в 11:40, avtoblog

Вы полагаете, что, если салон вашего автомобиля закрыт, вы утопили педаль газа в пол, то вам не страшны автомобильные аферисты? К сожалению это не так. Даже на ходу, даже при заблокированных дверях, мошенники с легкостью могут проникнуть в салон вашего автомобиля и похитить личные вещи владельца. Не верите? Тогда смотрите видео сюжет.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинские автозаводы могут остановиться

25.07.2016 г. в 11:40, o-doroge

В предыдущем месяце украинские автозаводы выпустили всего 428 автомобилей. Об этом сообщили в «Укравтопроме». Такого снижения автопроизводства раньше не было никогда. Эти показатели говорят не только о сокращении выпуска автомобилей, но и остановке автозаводов. В июне этого года легковых автомобилей было собрано на 1/4 меньше, чем в мае. Если считать за год, то производство снизилось примерно на 60%. Ситуация осложняется и тем, что снизился выпуск не только легковых автомобилей, но и автобусов - за год их производство сократилось почти вдвое.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Велика дорога навколо Києва: як це буде виглядати?

25.07.2016 г. в 11:40, automotoclub

Вже до кінця липня 2016 року КОДА запланувала подати для інвесторів проект будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД) навколо Києва, повідомив голова КОДА Максим Мельничук. "Одним з найбільших стратегічних проектів (для Київської області) на цей рік є ВКАД навколо Києва... Я думаю, до кінця липня КОДА буде мати можливість особисто представити цей проект для інвесторів", – сказав М. Мельничук на зустрічі з Американсько-українською діловою радою в Києві у четвер. За словами голови КОДА, протяжність ВКАД навколо Києва складе приблизно 193 км, а необхідний обсяг інвестицій для її будівництва оцінюється приблизно в $2 млрд. "У нас зараз йдуть обговорення з деякими країнами, наприклад, з Францією, Китаєм. Вони готові приєднатися до цього проекту", – додав М. Мельничук. На…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть