Яндекс.Навигатор предупредит о превышении скорости

25.07.2016 г. в 13:42, vido

Яндекс.Навигатор начал предупреждать водителей о превышении скорости.

Приложение знает о скоростных ограничениях не только на разных дорогах, но и на разных участках одной дороги и предупреждает о превышении звуковым сигналом. Кроме того, ограничение скорости на участке теперь отображается на экране устройства.

Новая возможность пригодится, к примеру, если водитель въехал в населённый пункт и ему пора снизить скорость. Предупреждающий сигнал по умолчанию раздаётся, когда скорость превышена на 15 км/ч -- чтобы водитель мог вовремя притормозить. Порог превышения можно изменить в настройках Навигатора.

Данные о скоростных ограничениях в Киеве собирали штатные картографы.

Пока новая возможность запущена только в столице и области, а в остальных городах Украины работает в тестовом режиме.

Этой весной Навигатор научился голосом предупреждать водителей об авариях и дорожных работах на маршруте, а также сообщать, в каком ряду случилось происшествие, чтобы водитель смог заранее перестроиться в свободный ряд.

Кроме того, теперь данные о пробках на маршруте обновляются каждые сто секунд, что сразу же отражается на прогнозе прибытия.

загрузка...
Еще одна новость

Як не стати жертвою викрадення авто

25.07.2016 г. в 13:42, mmr

Національна поліція України дає поради власникам автівок. Щоб зменшити ризик “угону” транспортного засобу, варто пам’ятати про деякі принципи. По-перше, не варто залишати машину без нагляду на парковках, які не охороняютья, навіть на короткий час. При залишенні автомобіля навіть на охоронюваній стоянці або в гаражі необхідно задіяти всі протиугінні засоби. Не залишайте в салоні автомобіля на видному місці коштовних речей, які можуть привернути увагу злочинців, також завжди беріть документи із авто з собою. По-друге, обладнайте автомобілі як електронними, так і механічними пристроями проти викрадення. По-третє, не залишайте авто на тривале зберігання в гаражі, не обладнаному надійними замками, що запобігають зріз петель воріт. Якщо ви віддали своє авто на ремонт, не залишайте ключ від замка запалювання на СТО або у малознайомих осіб, що займають…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Газ для автомобілів дорожчатиме ще два тижні

25.07.2016 г. в 13:42, gazeta

Зріджений газ для автомобілів дорожчатиме до кінця липня. Ціна може досягти 10,5 грн за літр. Потім почне дешевшати до 9 грн. — Від початку липня газ для автомобілів подорожчав більше ніж на півтори гривні й коштує зараз 9,78 гривні за літр. Це сталося через різке зростання оптових цін у другій половині червня. За місяць тонна газу подорожчала з 210 до 370 доларів, — каже аналітик консалтингової групи "А-95" Артем Куюн. Подорожчання оптових партій сталося через сезонне збільшення попиту в Росії та її торговельну війну за нафту з Білоруссю. Саме ці дві країни були основними постачальниками зрідженого газу в Україну. — Через велику кількість газових заправок ціна на газ не зросла ще дужче. Якби конкуренція була менша, газ коштував би 11 гривень. Якщо висо…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть