За придбання електромобілів українці зможуть отримати податкові пільги

27.07.2016 г. в 23:11, tvoemisto

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який може заохотити українців купувати екологічно чисті електромобілі. Якщо законопроект буде підтриманий, з січня 2020 року при купівлі одного електромобіля можна буде скористатися податкової пільгою в розмірі сплачених за рік податків.

Проект Закону «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (щодо стимулювання ринку електромобілів)» передбачає скасування акцизного податку на ввезення електромобілів, який зараз складає 109 євро за одиницю. Передбачається, що пільги поширюватимуться на транспортні засоби, вперше зареєстровані в Україні, при цьому не важливо – це нове чи вживане авто.

Якщо українець, який чесно декларує доходи і сплачує податки, ввезе автомобіль з-за кордону, то він зможе компенсувати до 16% вартості авто, а це дозволить наблизити вартість електрокару до автівки з двигуном внутрішнього згорання. За розрахунками експертів, якщо перевести 10% ринку автомобілів на електротягу, то щорічна економія імпорту енергоносіїв складе від $1,8 млрд.

Додамо, в Китаї покупець елетрокару отримує компенсацію в розмірі 35% від вартості авто, а в США – 25%. У деяких країнах – Португалія, Іспанія, Франція, Ірландія – влада виплачує субсидію в розмірі 5-7 тисяч євро. У Великобританії та Німеччині прямих субсидій немає, однак покупці електрокарів звільняються від транспортного податку на визначений термін.

загрузка...
Еще одна новость

Наскільки дешевше стало привозити вживані автомобілі?

27.07.2016 г. в 23:11, autocentre

Ухвалений наприкінці травня Закон «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» №1389-19 набуває чинності з 1 серпня 2016 року. Щоправда, Кабінет Міністрів у місячний термін має підготувати низку підзаконних актів та ввести в експлуатацію…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Авто - факт: Скорость раскрытия подушки безопасности - более 200 км/ч

27.07.2016 г. в 23:11, m2motors

При столкновении автомобиля с препятствием срабатывают датчики (ускорения или давления), и электрический сигнал приводит в действие пиропатрон. Сгорающая в нем таблетка азида натрия выделяет большое количество газов, которые наполняют подушку. Расширяющийся навстречу водителю (пассажиру) мешок принимает на себя основной удар, смягчая последствия аварии.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть