Вражаючий тюнінг: ГАЗ-24 на базі BMW E39

31.07.2016 г. в 21:06, autodriving

Пару десятків років тому у багатьох автолюбителів СРСР з’явилася нова, для багатьох недосяжна мета, – стати володарем ГАЗ-24. Легендарна “Волга” на багато років стала символом достатку, комфорту, зручності і розкоші – поширеним “Жигулям” новенькі “Волги” давали фору по всіх параметрах, пише madeinmars.ru.

Але це було тоді, а зараз практично будь-який представник цього сімейства майже не цінується через сумнівну надійності, посередніх ходових якостях і часом гнітючого стану кузова. Однак це не зупиняє багатьох ентузіастів, які вкладають душу в свої “Волги”.

Перед вами якраз подібний екземпляр. Але найцікавіше криється під цим кузовом – від ГАЗ-24 тут залишився тільки він, а все інше було взято від седана бізнес-класу BMW 5-Series в кузові E39. Але мене більше дивує інше – непосвячений перехожий, побачивши цей автомобіль, навіть не запідозрить, що в ньому ховаються німецькі агрегати.

А все завдяки тому, що підхід до будівництва був по-справжньому грунтовним. Донорський BMW E39 був якомога стараннішим позбавлений зайвих деталей, а від кузова залишилася силова структура, після чого верхню частину кузова ГАЗ-24 зростили з новим днищем, ходової і салоном, який тут, до речі, цілком залишився від “баварця” – і це виразно плюс.

Результат вийшов гідним – хотілося б побачити обличчя того, хто вирішить поганятися з цієї “Волгою” і тут же програє. Напевно власник відчуває величезне задоволення, караючи тих, хто вирішив похвалитися своєю іномаркою.

загрузка...
Еще одна новость

Штрафы за нетрезвую езду: цена промилле в инфографике

31.07.2016 г. в 21:06, autodriving

Опубликованы изменения в Кодекс об административных правонарушениях. Как изменятся штрафы и наказания за вождение авто в нетрезвом виде. В Украине 27 июля вступили в силу новые штрафы и наказания за управление транспортными средствами в состоянии алкогольного, наркотического или другого опьянения, в том числе под воздействием лекарственных…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Mercedes будет продавать свои автомобили через интернет

31.07.2016 г. в 21:06, telegraf

Расширение интернет-проекта автопроизводителя явилось следствием положительных отзывов довольных услугой клиентов. Компания Mercedes начала продажи своих автомобилей через интернет по всей Германии. Ранее сервис был запущен только на региональном уровне. Расширение интернет-проекта автопроизводителя явилось следствием положительных отзывов довольных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть