За розмову за кермом – штраф до півтисячі гривень

01.08.2016 г. в 18:15, depo

Використання мобільного телефону збільшує ризик аварії в чотири рази.

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Управління превентивної діяльності поліції в Київській області.

Зазначається. що використання мобільного під час руху призводить до неуважності при управлінні, включенні поворотних сигналів, маневруванні, спостерігається хаотична манера їзди, ігнорування пріоритетів, неуважність по відношенню до пішоходів і розмітці на дорозі.

"Пункт 2.9. Правил дорожнього руху України забороняє водієві під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці. За невиконання вимог ПДР в частині розмов по мобільному телефону передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 425 до 510 гривень", - йдеться в повідомленні.

Дозволяється використання засобів зв’язку тільки за допомогою спеціальної гарнітури, що дозволяє не відволікатися від керування транспортним засобом.

Правоохоронці закликають водіїв не відволікайтеся на номер виклику на дисплеї. Використовувати мобільний виключно в рідкісних випадках: для екстрених викликів і для допомоги іншим в аварійних або екстремальних ситуаціях.

Якщо ж край необхідно відповісти на дзвінок, перебуваючи за кермом, то спочатку зупинитися в безпечному місці.

загрузка...
Еще одна новость

Американцы назвали самый безопасный автомобиль

01.08.2016 г. в 18:15, avtoblog

По результатам краш-теста, проводимым американским Страховым институтом автомобильного движения (IIHS), самым безопасным автомобилем признан южнокорейский кроссовер Kia Sorento. Эта модель получила наивысшую оценку в рейтинге безопасности. Kia Sorento, который принимал участие в испытании, представляет модельный ряд 2017 года и оснащен системой,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украину едет конкурент Uber

01.08.2016 г. в 18:15, autonews

Сервис Яндекс.Такси готов начать работу на украинском рынке. По неофициальным данным, перевозчик появится в Киеве уже осенью этого года. Ранее, в сервисе заявляли, что собираются работать во всех странах СНГ. Ереван и Минск стали первыми городами, где Яндекс.Такси начал работу. Сейчас Яндекс.Такси есть в двух десятках городов России и СНГ. На…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть