Черга на цей автомобіль розтягнулася на 2,5 роки вперед

02.08.2016 г. в 22:40, mmr

Черга на суперкари шведської компанії Koenigsegg розтягнулися на два з половиною роки. Про це виробник повідомив в своєму твіттері, пише motor.ru.

Шведська компанія вирішила збільшити обсяг виробництва машин

За словами представників марки, компанія сподівається збільшити обсяг виробництва і скоротити чергу. При цьому за останні 14 років Koenigsegg зібрав лише близько 150 автомобілів. А майже весь тираж сучасних моделей марки також вже розпроданий.

На даний момент шведський бренд розпродав весь тираж гіперкарів Agera (25 автомобілів) і One: 1 (сім екземплярів). Поки в лінійці залишився тільки гібрид Regera, серійний варіант якого був представлений на початку березня на моторшоу в Женеві.

Koenigsegg Regera оснащений 1100-сильним п’ятилітровою «турбовісімкою», трьома електричними моторами, 800-вольта комплектом батарей і однодіапазоною трансмісією, розробленою спеціально для гіперкара. «Сотню» така машина набирає за 2,8 секунди, а 200, 300 і 400 кілометрів на годину досягає за 6,6, 10,9 і 20 секунд відповідно.

Всього шведи планують випустити 80 екземплярів «Регер». Вартість моделі – більше двох мільйонів євро.

загрузка...
Еще одна новость

«Адская трасса»: дороги в Украине названы опасными для жизни

02.08.2016 г. в 22:40, avtoblog

Чиновники вынуждены признать, что ситуация вышла из-под контроля. Состояние автомобильных дорог общего пользования в Украине, а точнее в Николаевской области признано катастрофическим, чрезвычайно критическим и угрожающим жизням и здоровью людей. «Ситуацию на автодорогах государственного значения в пределах Николаевской области, а именно:…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

3D-принтер надрукував міський автобус

02.08.2016 г. в 22:40, gazeta

У США на 3D-принтері надрукували автобус. Компанія Local Motors створила транспорт, що працюватиме на електриці та не становить загрози довкіллю. Автобус Olli оснащений "розумною" програмою IBM Watson. Він самостійно прокладає маршрут, через що водій йому не потрібен. Olli можна викликати за допомогою спеціального мобільного додатку. Транспортний…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть