Імпорт авто в Україну: у серпні подешевшають навіть «Лексуси»

03.08.2016 г. в 08:46, mmr

Саме таким є один із експертних прогнозів щодо розвитку ситуації на ринку автомобілів після початку дії закону з 1 серпня про зниження акцизу на вживані авто.

Відтепер акцизний збір на деякі автомобілі знизиться щонайменше в два рази. Щоправда, існує низка певних вимог, за яких діє цей знижений тариф. Зокрема, автомобіль повинен бути випущений не раніше 2010 року, мати невеликий об’єм двигуна, та не повинен ввозитися з території країни-окупанта. Також авто повинно відповідати нормам Євро-5.

Як відзначає один з експертів, під обмеження літражу потрапляють не лише автомобілі середнього класу, а й досить елітні, як от «Лексуси» або «Ауді ТТ».

А ось підводним каменем впровадження акцизу є зменшення попиту на нові автомобілі. Детальніше про це генеральний директор ПАТ «Рівне-Авто» Вадим Тесленко:

Зниження акцизів на вторинний ринок однозначно негативно повпливає на ринок нових автомобілів. Прогнозується падіння продажу нових автомобілів від 20 до 40 відсотків. Звісно, це потягне за собою скорочення робочих місць персоналу, зв’язаного з продажем нових автомобілів

Зауважимо, що пільгові умови нижчого акцизного збору будуть діяти лише за умови ввезеня особою лише одного транспортного засобу для власного користування. Якщо ж придбаний за таким акцизним збором автомобіль продати протягом одного року, то доведеться сплатити збір в повному обсязі.

загрузка...
Еще одна новость

Как защититься от автоугона: самый эффективный способ

03.08.2016 г. в 08:46, obozrevatel

В Украине, как правило, воруют автомобили более востребованных марок. Те марки, которые больше всего покупаются как правило и воруют. Поэтому "востребованы" как "Lanos" так и "Toyota" или "Mercedes". На сегодняшний день самым эффективным методом, чтобы уберечь свой автомобиль от воров, есть спутниковая сигнализация. Если в ваш автомобиль кто-то…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чи вплине нова система штрафів на водіїв-мажорів

03.08.2016 г. в 08:46, depo

Оковита на вагу золота: тепер штрафи для водіїв за кермування у нетверезому стані становитимуть від десяти до понад сорока тисяч гривень. Раніше любителі нетверезого кермування сплачували штраф у розмірі 3400 гривень та залишалися без водійських прав майже на рік. Нагадаю, що дозволена норма алкоголю у крові водіїв - це 0,2 проміле.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть