Названо причину здорожчання газу для автівок

03.08.2016 г. в 16:58, expres

Чому різко пішла вгору ціна скрапленого газу, яким заправляють автівки, газеті Експрес розповів експерт ринку Геннадій Рябцев.

— Бо цей ринок дуже монополізований. На ньому відбуваються події, що мають стати предметом дослідження АМКУ. Протягом останнього місяця гуртова вартість газу зросла на 52% через утворення ситуативного дефіциту. Тепер бачимо здорожчання на заправках.

Цілком ймовірно, що ці 52% здорожчання плавно перетечуть на ринок скрапленого газу в роздрібі. Бо позаминулого тижня газ подорожчав на 12%, минулого — ще на стільки ж.

Дефіцит виник тому, що попит на нього стабільно високий, адже ціна на газ удвічі менша, аніж на бензин. Але трейдери не поспішають вирішувати цю ситуацію, бо яка би ціна не була, вони мають дуже високий прибуток на цьому товарі — понад 50% від роздрібної націнки.

загрузка...
Еще одна новость

Будівництво платної дороги не означає ліквідацію безкоштовної траси, - Зубко

03.08.2016 г. в 16:58, 112

Будівництво платної автодороги не означає ліквідацію безкоштовної траси, заявляє віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко. Раніше начальник відділу інвестицій в інфраструктурні проекти Агентства інвестицій і розвитку Одеської обласної державної адміністрації Володимир…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинским водителям потребуются новые документы

03.08.2016 г. в 16:58, hyser

Законодательство Украины намерены привести в соответствие с требованиями ЕС. В ходе планового приведения украинского законодательства в соответствие с требованиями Европейского Союза, Кабинетом министров создан законопроект №4683. Это тот самый объемный документ, который должен вернуть техосмотр, существенно изменить законодательство в сфере коммерческих…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть