Правила переобладнання автомобілів на газ ще не змінилися

04.08.2016 г. в 14:20, rozhyshche

Сьогодні все більш актуальним для автовласників стає використання газового типу палива, що є порівняно недороговартісною альтернативою традиційному пальному, нещодавній ажіотаж на встановлення газового обладнання на автомобілі також пов’язаний з законопроектом № 4683, поданим до Верховної Ради України 17 червня, який у випадку прийняття ускладнить процедуру такого встановлення.

Однак, у будь-якому випадку встановлення вигідного газобалонного обладнання потребує в подальшому певного алгоритму дій з перереєстрації транспортного засобу.

Станом на сьогодні перереєстрація транспортних засобів у зв’язку з встановленням газобалонного обладнання відбувається за старими правилами, що подані нижче.

Наголосимо, що обов’язковість перереєстрації у цьому разі передбачена Порядком державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7.09.1998 № 1388.

Особливої уваги потребує тема тих суб'єктів, які мають право встановлювати газобалонне обладнання (нагадуємо: самостійне встановлення такого обладнання заборонене).

Відтак такими суб`єктами є ті, котрі провадять господарську діяльність з переобладнання п'яти і більше транспортних засобів протягом року та мають свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу на відповідний вид переобладнання.

Отож по завершенні встановлення газового обладнання Вам необхідно звернутись до одного з територіальних сервісних центрів для внесення відповідних змін до технічної документації автомобіля.

Необхідність такого звернення пояснюється тим, що при цьому змінюється вага авто та тип палива, на якому автомобіль може працювати.

Звертаємо Вашу увагу на документи, при наявності яких Ви зможете здійснити перереєстрацію транспортного засобу:

- заява відповідної форми (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код);

- акт приймання-передачі транспортного засобу переобладнаного для роботи на відповідному виді палива;

- свідоцтво про погодження конструкції;

- акт технічної експертизи (крім переобладнаних автобусів) або сертифікат відповідності конструкції переобладнаного транспортного засобу умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження переобладнання.

Також важливо пам`ятати, що Вам слід здійснити перереєстрацію протягом 10 днів з дня встановлення газобалонного обладнання. Переобладнання вважатиметься завершеним, коли власник автотранспорту отримає нове свідоцтво про реєстрацію із зазначенням особливостей конструкції транспортного засобу.

Служба Регіонального сервісного центру

МВС України

загрузка...
Еще одна новость

Авто - факт: самая необычная АЗС находится а Америке!

04.08.2016 г. в 14:20, m2motors

А знаете ли Вы, что не только дома могут иметь вычурную форму? Это относится и к АЗС. В 1992 году в американском штате Вашингтон появилось необычное строение. При ближайшем рассмотрении выяснилось - это огромный чайник! И при этом не просто строение, а АЗС! В 1922 году в США произошел известный огромный скандал «крышка заварника». Началось все с…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Уникальная методика: как определить пьяного за рулем

04.08.2016 г. в 14:20, gogetnews

Чего только не придумают исследователи чтобы найти водителей, которые ездят за рулем в алкогольном опьянении. Американские ученые, например, придумали новую методику выявления выпивших. Выглядит новое изобретение невзрачно, длиной всего около сантиметра и похоже на электронную плату. Датчик крепится на кожу и с виду похож на татуировку. Оказываясь…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть