Під виглядом прориву і успіху ведеться знищення вітчизняного автопрому

06.08.2016 г. в 08:17, znaj

Підписаний ДП "Антонов" меморандум про співпрацю з американською корпорацією General Electric насправді є вироком для вітчизняних виробників авіаційних двигунів. Про це у своєму блозі пише лідер Громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктор Медведчук.

Політик нагадав, що літаки марки "Антонов" прославилися саме з вітчизняними двигунами - ДП "Івченко-Прогрес" і "Мотор Січ".

"Те, що в уряді спробували піднести як прорив і успіх, насправді є вироком для вітчизняних виробників авіаційних двигунів. Тепер оснащені комплектуючими General Electric літаки "Антонова" можна буде назвати українськими з великою натяжкою, адже використання імпортних двигунів, авіоніки і агрегатів - це 60% вартості всього авіасудна ", - вважає політик.

Як вважає Медведчук, генеральний конструктор АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв дав дуже чітку і ємну характеристику подібної безграмотної політики - "зрада".

"Але ж зрада, про який говорить В'ячеслав Богуслаєв, має глибоке коріння - це закономірний наслідок тієї євроінтеграційної політики, яку почали ще Янукович і Азаров, а сьогодні втілюють в життя представники" команди "камікадзе", і яка проводилася з мовчазного схвалення багатьох регіональних " важкоатлетів ". У тому, що українська промисловість (в тому числі і високотехнологічна) знаходиться в дуже глибокій за всі роки незалежності кризу, винні і ті, хто за Януковича - Азарова відмовлявся визнавати, говорити, пояснювати, доводити до відома пересічних громадян, які ризики несе ЗВТ з ЄС , і ті, хто в команді Яценюка - Гройсмана продовжує євроінтеграційні реформи, спрямовані на знищення української економіки", - упевнений лідер "Українського вибору".

Саме зусиллями "реформаторів", на думку політика, російський ринок - традиційний і найбільший ринок збуту для української продукції з високою доданою вартістю - втрачений.

""Мотор Січ "в результаті євроінтеграційних-хаотичної переорієнтації зі Сходу на Захід який рік несе колосальні втрати ... А адже в 2013-му "Мотор Січ" було одним з найбільших підприємств країни, його чистий прибуток становив 1,375 млрд грн", - підкреслив політик .

Така безвідповідальна політика псевдореформаторів, за словами Медведчука, вже привела до падіння обсягів промислового виробництва, зниження зайнятості населення та практично спустошила казну.

"Вимагає постійної кредитного підживлення український уряд змушений чимось розплачуватися з" донорами ": воно готує "приватизацію століття", має намір приступити до продажу землі, знищує наукомістке виробництво ... Все це робиться на шкоду Україні і Українському народові. Зате ... на догоду Заходу ", - резюмував лідер" Українського вибору".

загрузка...
Еще одна новость

У серпні вживані авто в Україні подешевшали на $300-500

06.08.2016 г. в 08:17, gazeta

Побоюючись напливу здешевлених автомобілів з Європи, на українських авторинках трохи знизили ціни на легкові автомобілі та мікроавтобуси. "Перед початком ввезення дешевих авто продавці вже опустили ціни в середньому на $300-500", стверджує видання. На значніші поступки продавці не йдуть, розуміючи, що за машинами в Європу українці ломитися не…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самые популярные авто в Германии

06.08.2016 г. в 08:17, gogetnews

Продажи новых автомобилей в Германии – на крупнейшем автомобильном рынке Европы – по итогам первого полугодия 2016 года выросли на 7,1% по сравнению с тем же периодом прошлого года - до 1 733 839 штук. Только в июне рост продаж составил 8,3% - до 339 563 штук. Из конкретных брендов лидером рынка остался традиционный Volkswagen – 346 188 машин…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть