Блогер з Тернополя поїхав у Німеччину купувати дешеве авто. Що з того вийшло

06.08.2016 г. в 16:47, 24tv

Блогер з Тернополя Назар Мандзій вирушив до Європи купити дружині авто. Чоловік превіряв, наскільки дешевшим воно буде по новому закону. Журналісти шукали таку ж автівку в Україні. Ціни порівняли.

Закон знижує акцизи майже у три десятки разів. Якщо раніше розмитнення автомобіля з двигуном 1 л коштувало 1761 євро, то тепер лише 63. Ставка для автомобіля з дволітровим двигуном не 4800 євро, а 587. Щоправда, на пільгових умовах можна ввозити тільки одну машину на рік і в жодному разі не з Росії. Автівка має відповідати екологічному стандарту Євро 5 та бути виготовленою не пізніше 1 січня 2010 року, йдеться в сюжеті каналу "24".

Машину коханій Назар планує придбати в Німеччині. Каже, там надійніше. Але дорогою робить зупинку на польському авторинку. Обирає Skoda Fabia з двигуном об’ємом 1,2 літри.

У Києві таке авто можна придбати за 7300-7600 доларів, або ж 6,5 тисяч євро. Польська Skodа коштувала на тисячу менше. Але акцизний податок на неї складе 75 євро. До цього слід додати 20 відсотків ПДВ та 10 відсотків мита, які ніхто не скасовував. Тож у підсумку автомобіль коштуватиме 7500 євро. Це без витрат на дорогу та проживання.

До такої ціни Назар готовий. Автомобілі, які відповідають стандарту Євро 5, не такі вже й дешеві. А ті, що по кишені українцям, ввозити не можна.

На думку експертів, деякі обмеження, які встановлює закон, легко обійти. Наприклад, право продати машину тільки через рік.

Не більше одно автомобіля, персонально треба за ним їхати. Скоріше за все, їх привозитимуть десь в Молдову. Людина буде просто виїжджати і оформлювати там без віз, – переконаний експерт "Реанімаційного пакету реформ" Володимир Дубровський.

Співавтор закону Роберт Горват каже, зробити закон ідеальним завадило потужне автомобільне лобі. Хоча переконує: основу мету – стимулювати український авторинок, документ виконає.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперты назвали самую продаваемую марку авто

06.08.2016 г. в 16:47, replyua

В прошлом году все рекорды мировых продаж побил автомобиль Тойота Королла. Всего было продано 1 миллион 339 тысяч единиц. Более того, этой модели авто удалось установить абсолютный рекорд. В 2014 году количество проданных авто Тойота Королла по всему миру было почти на пять процентов меньше. В 2015 году самым большим спросом эта модель пользовалась…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцы требуют жестко наказывать пьяных водителей

06.08.2016 г. в 16:47, replyua

На сайте президента Петра Порошенко появилось новое электронное прошение, автор которого требует ввести более жесткие наказания для автомобилистов, которые садятся за руль в нетрезвом виде. Как передает replyua.net, Дмитрий Буняев, автор электронного прошения, просит Петра Порошенко ввести смертную казнь в качестве наказания для пьяных водителей. По…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть