Вантажівки нищать відремонтовану дорогу Луцьк – Львів

06.08.2016 г. в 20:57, vgolos

Автодорогу Луцьк – Радехів – Львів, кошторисна вартість ремонту якої становить понад 400 млн грн, руйнують великовагові вантажівки із зерном.

Про це йшлося під час оперативної наради в ОДА, передає власкор «Вголосу».

«Учора їхав трасою Луцьк – Львів і переді мною в обидва боки їхали вантажівки, які везли зерно. Якщо так триватиме і надалі, то ми не зможемо зберегти дорогу, в яку вкладаємо стільки грошей», – обурився голова ОДА Володимир Гунчик.

Тож він звернувся до транспортної інспекції, керівників агропромислових підприємств, органів місцевого самоврядування та поліції з проханням втрутитися в ситуацію, бо «через зайві 5-7 тонн зерна, ми перетворюємо ці кошти в ніщо». Володимир Гунчик наголосив, що відновлювати автодорогу доведеться за кошти волинської громади.

загрузка...
Еще одна новость

Угнать и разбить! Самая нелепая кража Волги ГАЗ-24

06.08.2016 г. в 20:57, topgir

В основном угоны заканчиваются печально. Например, когда украденную машину разбивают сразу же – так сказать, на ровном месте. Вдаваться в причины этого мы не будем – думаем итак все ясно. Мы лишь хотим показать один свежий ролик, который еще раз служит доказательством того, что кража авто это очень плохо, и карма может настигнуть в самый ,что называется,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На штрафмайданчик! За що можуть евакуювати автомобіль

06.08.2016 г. в 20:57, ckp.in.ua

Евакуація автомобіля на штрафмайданчик – історія вкрай неприємна, яка найчастіше закінчується скандалами та судовими процесами. Проте більшості таких ситуацій можна було б уникнути, якби водії знали свої права та відстоювали їх на місці. У листопаді минулого року вступили в силу зміни у законодавстві щодо регулювання відносин у сфері забезпечення…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть