Податкова надала роз'яснення для водіїв

07.08.2016 г. в 07:23, automotoclub

Усім автолюбителям, що бажають найближчим часом придбати автомобіль, Фіскальна служба надала додаткові пояснення.

Після набуття чинності Закону про зменшення акцизного податку на легкові автомобілі, що були в ужитку, у громадян залишилася маса запитань щодо процедури його дії. Зокрема, у Законі записано, що під дію документа підпадають лише автомобілі, які мають походження не з країни-окупанта та/або держави-агресора щодо України.

Щоб визначити, з якої країни походить товар (автомобіль), особі, яка його ввозить, необхідно подати документи, що підтверджують країну походження товару. А це сертифікат або декларація про походження товару, засвідчена декларація про походження товару, сертифікат про регіональне найменування товару. Цей сертифікат можна отримати в торгово – промисловій палаті країни, в якій виготовлений даний автомобіль.

Втім, в.о. заступника голови ДФС Мирослав Продан також пояснив, що додатковими документами, які підтверджують країну походження товару, можна вважати інформацію, зашифровану у VIN-коді автомобіля.

VIN-код вибито на кузові автомобіля та зазначено у технічному паспорті на транспортний засіб. Його надає виробник транспортного засобу з метою його ідентифікації. Він має 17 символів, один з яких і визначає країну походження автомобіля.

Як стверджують довідкові портали, країна-виробник зазначена у VIN-коді автомобіля в перших символах. Якщо там вказано символи X3-X0, Z7-Z0 чи XS-XW, то цей автомобіль вироблено в Росії. А отже, його розмитнити за пільговими ставками неможливо. Для нарахування акцизного податку для такого авто буде застосовуватися повна ставка акцизу.

загрузка...
Еще одна новость

В жару за рулём. Как облегчить себе поездку

07.08.2016 г. в 07:23, 06277

Как облегчить себе поездку на автомобиле в жару. Если вам в жаркую погоду приходится ездить в машине на работу или если у вас запланирована длительная поездка, то к этому следует подготовиться заранее. Знойное солнце и нагретый асфальт проверяют на прочность как водителя, так и автомобиль. Жаркая погода не лучшим образом влияет на водителей.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Стало известно о резонансной гибели военного летчика под Харьковом: опубликованы фото и видео

07.08.2016 г. в 07:23, apostrophe

На въезде в город Чугуев Харьковской области вечером 4 августа Mercedes G-500 насмерть сбил 27-летнего военного летчика, уроженца поселка Згуровка Киевской области Сергея Хангана. Издание NR сообщает, что мужчину сбили, когда около 21:15 летчик возвращался домой после вечерней пробежки. По словам одного из военных, которые прибыли на место…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть