Копи показали, як "правильно" паркуватися

07.08.2016 г. в 17:42, znaj

У соцмережі facebook з'явився знімок, на якому співробітники компетентних органів показали, як потрібно "правильно" паркуватися.

Фотографію опублікували на сторінці спільноти "Гений парковки".

Таке відношення полісменів обурило користувачів соціальної мережі.

"Чи може поліція штрафувати за парковку на тротуарі, якщо сама не знаходить для цього інше місце?" - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв портал "Знай", комунальники шокували якістю ремонту доріг на столичних Осокорках. Співробітники ремонтних служб просто розкидали асфальт поверх піску і поїхали.

загрузка...
Еще одна новость

Українці «вбили» Ладу. Як війна змінила авторинок

07.08.2016 г. в 17:42, glavcom

Продажі «АвтоВАЗу» в країні опустилися нижче навіть таких люксових брендів, як Mercedes, BMW та Land Rover Частка російського бренду «Лада» в Україні тане як «роса на сонці». За останніми даними асоціації «Укравтопром», в липні 2016 року продукція «АвтоВАЗу» в нашій країні продавалася гірше, ніж автомобілі, які коштують у десятки разів дорожче. У списку найбільш продаваних авт російська марка опустилася нижче таких люксових іномарок, як BMW, Mercedes, Audi та Land Rover. -- «Висота» падіння А всього лише п’ять років тому, у 2011-му, «АвтоВАЗ» був лідером українського ринку. В кожній «сотні» проданих в країні машин більше 10 мали логотип Волзького автозаводу. Але з приходом в Україну дешевих…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцы придумали, как "заработать" на польских водителях

07.08.2016 г. в 17:42, ubr

В сети набирает популярность акция польских нарушителей правил дорожного движения под названием "Продай свои штрафные баллы иностранцу!" В польском сегменте интернета появилось огромное количество порталов, которые помогают водителям избежать лишения прав, избавившись от лишних штрафных баллов. Самый большой интерес упомянутая акция вызвала среди граждан Украины, которые охотно помогают полякам избавиться от пресловутых "штрафных пунктов", пишет AvtoBlog. Суть предложения такова: местной автоинспекции (Inspekcja Transportu Drogowego) или муниципальной полиции (Straż miejska) автомобилист передаёт персональные данные иностранного водителя, который якобы управлял машиной и нарушил правила дорожного движения. За каждый балл автовладелец платит иностранцу минимум 20 злотых (5 долларов). Ка…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть