Небезпечні наслідки від кондиціонера в авто

08.08.2016 г. в 09:33, mmr

У автомобілі, припаркованому в тіні впродовж дня із закритими вікнами, може міститися 400-800 мг бензолу. Якщо ви припарковані на сонці при температурі вище 16 градусів, рівень бензолу досягає до 2000-4000 мг, що в 40 разів вище за допустимий рівень.

Люди, які сідають в машину із закритими вікнами, вдихають надмірну кількість бензолу. Бензол – це токсин, який вражає нирки, кістки і печінку. Організму дуже важко видалити цю токсичну речовину. У інструкції з експлуатації автомобілів сказано, що перед включенням кондиціонера слід відкрити вікна на 2 хвилини, але не сказано для чого, а тільки є натяк на кращу продуктивність автомобіля.

А ось медичні причини:

За дослідженнями, перш ніж кондиціонер почне охолоджувати повітря, він викидає увесь нагрітий в пластиці, перед відправкою гарячого повітря, що містить бензол – токсин, який викликає рак (потрібен час, щоб помітити запах нагрітого в машині пластика). Тому важливо упевнитися в цьому і залишати вікна відкритими на декілька хвилин.

Не включайте кондиціонер відразу ж після того, як завели автомобіль!

Насамперед, необхідно відкрити вікна на декілька хвилин, а потім включити кондиціонер. Потримайте вікна відкритими ще декілька додаткових хвилин після того, як завели автомобіль. Багато зі знайдених у бензині незв’язаних вуглеводнів – (особливо ароматичних, на зразок бензолу), а також різні добавки, є канцерогенами.

загрузка...
Еще одна новость

Повідомили, коли має подешевшати скраплений газ

08.08.2016 г. в 09:33, autodriving

Ціни на скраплений газ повинні до кінця серпня зменшитися до 9 грн за літр. Про це повідомив експерт, заступник директора «Консалтингової групи А-95» Артем Куюн. «За моєю інформацією, до кінця серпня чинники, які викликали зростання цін на газ, повинні вичерпати себе, і тоді будемо чекати зниження цін на колишні позиції. Якщо, звичайно, не виникнуть…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Стало відомо, на скільки в серпні подешевшали б/у авто

08.08.2016 г. в 09:33, finance

Побоюючись напливу дешевих автомобілів із Європи, на українських авторинках трохи знизили ціни на легкові автомобілі й мікроавтобуси. “Перед початком ввезення дешевих авто продавці вже знизили ціни в середньому на $300-500”, – стверджує видання. На більші поступки продавці не йдуть, розуміючи, що за машинами в Європу українці ломитися не стануть. Для…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть