Служба автомобільних доріг саботує капітальні ремонти, - Валентин Резніченко

08.08.2016 г. в 01:28, 112

Перші 2 місяці літа пройшли, а Служба автомобільних доріг так і не розпочала капітальні ремонти. Траси на Кривий Ріг та Миколаїв залишаються зруйнованими, а САД затягує з вибором підрядника. Служба фактично саботує капітальні ремонти доріг на Дніпропетровщині.

Майже 400 мільйонів гривень виділила держава Службі автомобільних доріг на капітальні ремонти шляхів Дніпропетровської обл. Кілька місяців САД затягувала проведення тендерів та вибір підрядника, який буде ремонтувати дороги. Наразі тендери на ремонти двох доріг провели, однак договір на проведення ремонтів й досі не підписали, йдеться у повідомленні прес-служби Дніпропетровського губернатора Валентина Резніченка.

В Дніпропетровській ОДА вважають роботу САД неефективною. Служба не змогла вчасно провести тендери та полагодити дороги. Очільник регіону Валентин Резніченко переконаний, що розпочинати капітальні ремонти автошляхів восени – нераціонально та непрофесійно.

"Дніпропетровська ОДА цьогоріч кардинально змінила підхід до ремонту доріг в регіоні – основний акцент на капітальний ремонт. З обласного бюджету виділено більше 500 мільйонів гривень на реконструкцію комунальних доріг. Проблемними залишаються міжміські дороги та траси національного значення. За них відповідає Служба автомобільних доріг. Вона й досі не розпочала капітальні ремонти. Це саботаж роботи та безвідповідальне ставлення до своїх обов’язків", - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА закликає Міністерство інфраструктури України та Укравтодор втрутитися в роботу підвідомчої структури та за потреби прийняти кадрові рішення.

40% комунальних доріг Дніпропетровщини, на яких заплановані ремонти цьогоріч, вже відремонтовані. Роботи коштом обласного та місцевих бюджетів тривають. Дніпропетровська ОДА цьогоріч зробила акцент на капітальний ремонт. Це дозволить за кілька років привести комунальні шляхи області до ладу. Проблемними залишаються міжміські дороги і траси державного значення, що знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області. Цьогоріч вони мали відремонтувати траси Кривий Ріг – Миколаїв, Знам’янка – Луганськ – Ізварине. Роботи на цих шляхах й досі не розпочалися.

загрузка...
Еще одна новость

Новые акцизы на б/у авто: перегонщики рассказали, как обойти новые правила

08.08.2016 г. в 01:28, obozrevatel

Со вступлением в силу закона о снижении акцизов на б/у автомобили спрос на авто значительно вырос, а профессиональные перегонщики уже находят способы обойти новые правила. Сообщается, что несмотря на то, что официально закон вступил в силу лишь 1 августа, перегонщики авто отмечают, что наплыв клиентов начался двумя неделями ранее. "Интересуются,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Укравтодор змінює обличчя?

08.08.2016 г. в 01:28, ukurier

Якість доріг контролюватимуть через запроваджену систему філій, а бюджетні кошти — завдяки ProZorro. З початку цього року Укравтодор відремонтував близько 4 мільйонів квадратних метрів доріг державного значення. Про це заявив виконувач обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг України Євген Барах. Він зазначив, що це стало можливим…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть