Найбільший автозавод України похвалився своїми досягненнями

08.08.2016 г. в 12:35, mmr

Найбільший автозавод України «АвтоКрАЗ», який знаходиться в лівобережній частині міста Кременчука Полтавської області, похвалився своїми досягненнями.

ПАТ «АвтоКрАЗ» зберіг стійкий темп виробництва, досягнутий на початку другого півріччя. У липні поточного року Кременчуцький автозавод спрацював на рівні попереднього місяця – червня, виготовивши на головному конвеєра 75 автомобілів. У загальному обсязі вироблених машин шасі склали 51%, бортові – 44%, тягачі – 5%. При цьому українському споживачеві призначені 63% вироблених вантажівок, решта 37% – це експортні замовлення. Крім автомобілів в липні підприємство виробляло та іншу продукцію. Зокрема було виготовлено 8 причепів (всього з початку року їх випуск склав 17 одиниць – зростання на 21% до 2015 року). Запасних частин виготовлено на 4,6 млн.грн, з початку року випуск збільшився до 22,3 млн. Грн. (Зростання на 18,2% до 2015-го). Продукції ливарного виробництва виготовлено на 3 млн.грн, з початку року її випуск перевищив 14,5 млн.грн, що відповідає аналогічному торішньому рівню.

Всього в липні підприємство виробило товарної продукції на суму більш ніж 101 млн.грн.

Важливим підсумком 7-ми місяців поточного року ПАТ «АвтоКрАЗ» вважає завершення в липні виконання своїх зобов’язань в рамках держзамовлення. Згідно з умовами договору між ПАТ «АвтоКрАЗ» та МО України, замовнику в обумовлені терміни поставлені різні моделі автомобілів КрАЗ спеціального призначення колісних формул 4х4 і 6х6, а також причіпна і напівпричіпна техніка.

Своєчасне виконання держоборонзамовлення стало можливим, завдяки колективній злагодженій роботі всіх стратегічних партнерів КрАЗа: підприємств групи «КрАЗ» – Полтавського і Кам’янець-Подільського автоагрегатний завод, Токмацького ковальсько-штампувального, Маріупольського радіаторного заводів і Херсонського заводу, а також українських постачальників комплектуючих і виробників спеціального обладнання.

КрАЗ чекає нових замовлень і повністю готовий для їх виконання. Виробничі потужності, кадровий потенціал підприємства дозволяють забезпечити виконання будь-якого замовлення в будь-якому обсязі не тільки для військових, а й різних секторів української економіки. КрАЗ готовий виконати імпортозаміщення добротною, ефективною, надійною вітчизняною технікою на внутрішньому ринку.

загрузка...
Еще одна новость

«Укравтодор» и «Автомобильные дороги Украины» проверят на коррупцию

08.08.2016 г. в 12:35, unian

Министерство инфраструктуры Украины в рамках новой политики предотвращения и выявления коррупции проведет антикоррупционную проверку в Государственном агентстве автомобильных дорог Украины («Укравтодор») и в государственной акционерной компании «Автомобильные дороги Украины», где недавно был обновлен руководящий состав Об этом сообщили в пресс-службе…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

РФ ведет сборку итальянских бронеавтомобилей IVECO LMV в обход санкций

08.08.2016 г. в 12:35, hyser

Несмотря на санкции со стороны ЕС, российский ВПК продолжает получать броневики IVECO LMV. Во время визита Путина на завод «Ремдизель» (г. Набережные Челны) в кадр попала стоянка с новенькими бронеавтомобилями Рысь», которые из итальянских машкомплектов собирают в России. Напомним, что завод «Ремдизель (входит в орбиту КАМАЗа) был выбран в качестве…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть