Фіскали «вбивають» дешеві акцизи на авто

09.08.2016 г. в 08:11, zik

В Україні з 1 серпня набув чинності закон про зниження митних зборів на старі автомобілі з Європи. Але експерти кажуть, що деякі нюанси зробили імпорт практично неможливим.

Продавці на авторинку Івано-Франківська кажуть, що перед нововведеннями вони вже знизили ціни на 300-500 доларів. «Перегонники» вже накопичили на кордоні з Польщею найпопулярніші автомобілі з об’ємом 1,5 літра, оскільки на них будуть найнижчі мита. Доля цих машин вирішиться протягом декількох тижнів. Клієнтів будуть шукати в Україні, а вони вже самі будуть переправляти їх через кордон.

Глава Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко розповів, що якоїсь активності на кордоні немає. Заступник голови Державної фіскальної служби раніше пояснив, щоб розмитнити автомобіль за зниженими ставками, необхідно надати сертифікат, який доводить, що він прибув не з РФ.

«І щоб ввезти, наприклад, з Польщі «Мерседес», потрібно їхати до Німеччини й брати в їхній Торгово-промисловій палаті цей сертифікат. Інакше при розмитненні в Україні будуть неприємності «, – сказав Назаренко.

Крім того, якщо автомобіль дорожчий 10 тисяч доларів, то покупцеві необхідно пояснити походження такої суми. Експерти прогнозують, що активні продажі почнуться у вересні. Тоді продавці й покупці організують схеми.

загрузка...
Еще одна новость

В оккупированном Донецке пропал бензин — СМИ

09.08.2016 г. в 08:11, ghall

В оккупированном Донецке возникли трудности с бензином. Об этом сообщают местные жители в социальных сетях, — пишет 62.ua. «Бензин в городе пропал, везде безнал, соляра есть, газ местами, но подорожал», — информируют горожане. При этом отмечается, что вначале пропал бензин 95-й марки, а затем 92-й.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

С начала года на трассе Одесса — Киев произошло более 500 аварий

09.08.2016 г. в 08:11, timer-odessa

За январь-июнь текущего года на автодороге Киев — Одесса (М-05) случилось 535 дорожно-транспортных происшествий. Об этом говорится в ответе Национальной полиции Украины на информационный запрос пользователя «Доступа к правде». Больше всего ДТП произошло в июне (111), наименьшее количество аварий зафиксировано в январе (67), в феврале случилось…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть